Производители :

Електроника

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Мобилен телефон NOA H8 Grey

16.490ден Без данок: 16.490ден
0

CPU MT6737 Quad Core 1.8 GHz,64-bit Display 5.5" 2.5D FHD 1920x1080 4G LTE RAM 4GB/16GB Предна к.....

Мобилен телефон NOA L11

1.050ден Без данок: 1.050ден
0

Димензии 11.2 x 1.38 x 4.8 cm Боја Црна Екран .....

Мобилен телефон NOA LOOP Black/White

4.290ден Без данок: 4.290ден
0

CPU MT6580 Quad Core 1.3 GHz Display 4.5" QHD IPS 540x960 3G RAM 1GB/8GB Предна камера 2MP Задн.....

Мобилен телефон NOA N5

13.990ден Без данок: 13.990ден
0

 16MP / 13 + 5MP  4G LTE  A-GPS  двојна Nano SIM картичка  USB Type-C FastCharge  154.5*75*7.9m.....

Мобилен телефон NOA N8 Црн/Црвен

16.590ден Без данок: 16.590ден
0

MT6750T Helio P10 8xCortex-A53 1.5GHz 5.99” HD+,TFT 720x1440px 18:9 4GB RAM 64GB 5000mA.....

Мобилен телефон NOA NEXT Grey

4.890ден Без данок: 4.890ден
0

CPU SC7731C Quad Core 1.2 GHz Display 5" FW IPS 854x480 3G RAM 1GB/8GB Предна камера 2MP Задна .....

Мобилен телефон NOA Sprint

6.750ден Без данок: 6.750ден
0

  Тежина 0.175 kg   Димензии 14.3 x 7.15 x 0.95 cm   Процесор MT6737 ARM MaliT720-MP1.....

Мобилен телефон NOA SWING Black

2.390ден Без данок: 2.390ден
0

CPU SC7701 Display 2.8" 240x320 QVGA 3G RAM 64MB/128MB Предна камера 0,3MP Задна камера 2MP Га.....

Мобилен телефон NOA T12

1.590ден Без данок: 1.590ден
0

Екран: 2,2″ TFT Color Screen 176x220px, CPU MTK 6261, RAM 32 MB, Flash 24 MB, Батерија 1000 mAh,.....

Мобилен телефон NOA T20 Dark Blue

2.000ден Без данок: 2.000ден
0

Екран: 2.4″ QVGA 340×320�� Камера: 0.8 MP�� Dual SIM�� FM Radio�� Батерија: 800 mAh .....

Sale Мобилен телефон VIVAX POINT X501 Black Quick View

Мобилен телефон VIVAX POINT X501 Black

7.490ден 6.599ден Без данок: 6.599ден
0

Процесор: Quad-core 1.2 GHz Рам меморија: 2 GB Екран: 5.0" Резолуција: 1280 x 720 pixels Диск: 1.....

Sale Мобилен телефон VIVAX POINT X501 White Quick View

Мобилен телефон VIVAX POINT X501 White

7.490ден 6.599ден Без данок: 6.599ден
0

Процесор: Quad-core 1.2 GHz Рам меморија: 2 GB Екран: 5.0" Резолуција: 1280 x 720 pixels Диск: 1.....

Sale Мобилен телефон VIVAX SMART Fly 4 gray Quick View

Мобилен телефон VIVAX SMART Fly 4 gray

11.900ден 8.990ден Без данок: 8.990ден
0

Спецификација Основни карактеристики Големина на екран ["] 5,2" .....

0

Гаранција 12 месеци, бесплатна испорака! Бои: црна/златна/сива Спецификација Основни ка.....

Sale Мобилен телефон VIVAX SMART FUN S20 Златен Quick View

Мобилен телефон VIVAX SMART FUN S20 Златен

4.999ден 4.590ден Без данок: 4.590ден
0

Основни карактеристики Големина на екран 5" Тип на екран IPS .....

Sale Мобилен телефон VIVAX SMART Fun S20 Син Quick View

Мобилен телефон VIVAX SMART Fun S20 Син

4.999ден 4.590ден Без данок: 4.590ден
0

Основни карактеристики Големина на екран 5" Тип на екран IPS .....

0

Гаранција 12 месеци со бесплатна достава! Бои: плава/црна/црвена Спецификација Основни .....

Мотор за MSI CX-50 дрон

480ден Без данок: 480ден
0

Резервен мотор за�CX-50 дрон .....

0

Спецификација � Основни карактеристики Капацитет на батерија [MAh] 20.....

0

Спецификација� Основни карактеристики Капацитет на батерија [MAh] 5000 .....

Надворешна батерија MSI TRESOR 10000 power bank

1.249ден Без данок: 1.249ден
0

MS Tresor е надворешна батерија со капацитет од 10000mah. Има едноставен дизајн и може да ја носите .....