Производители :

Електроника

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Слушалки MSI FEVER_2 - Сиво-розеви

699ден Без данок: 699ден
0

Спецификација Основни карактеристики Фрекфенциски распон 20Hz-20kHz .....

Слушалки PHO MSI BEAT BV-HM091- Црвени

499ден Без данок: 499ден
0

Спецификација Основни карактеристики Фрекфенциски распон 20Hz-20KHz .....

Слушалки PHO MSI OASIS_2 црвени

270ден Без данок: 270ден
0

Опис на артиклот MS OASIS 2 -Бидете урбани, бидете секогаш во движење и слуша.....

Смарт алка MS FIT STEP 2 fitness - бела

1.085ден Без данок: 1.085ден
0

Смарт алка за следење на активностите�со 9 функции. Овозможува синхронизирање на податоците со вашио.....

Смартфон Vivax SMART Fly 2 LTE- Сребрен

8.199ден Без данок: 8.199ден
0

Спецификација Основни карактеристики Подржани мрежи GSM 1800.....

Телевизор LED HYUNDAI 32'' LE-R D L

10.000ден Без данок: 10.000ден
0

Основни карактеристики - ЛЕД Телевизор, дијагонала 82 см (32“) - Direct LED - По.....

Телевизор LED HYUNDAI 40'' LE-F D L

13.490ден Без данок: 13.490ден
0

Основни карактеристики: - ЛЕД Телевизор, дијагонала 102 см (40“) - Direct LED.....

Телевизор VIVAX IMAGO LED TV 24'' LE74T2

12.589ден Без данок: 12.589ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 24'' / 60 cm Компресија .....