Производители :

Електроника

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Мобилен телефон Lenovo K6 5,5''

15.900ден Без данок: 15.900ден
0

5.5” FHD display, Dual Sim, LTE, Qualcomm Snapdragon 430 octa-core, 3GB RAM, 32GB internal storage, .....

Sale Мобилен телефон MOTOROLA MOTO Z black + ПОДАРОК LENOVO MOTO Z Soundboost JBL звучник Quick View
0

Карактеристики за смартфонот: Екран: 5,5" Резолуција: 1440x2560pixel Тип на екран: LED Проце.....

Мобилен телефон NOA H10LE- Црвен

24.999ден Без данок: 24.999ден
0

Процесор MediaTek Helio X27 Ten core 2.6GHz 64Bit Екран .....

Мобилен телефон NOA H10LE- Црн

24.999ден Без данок: 24.999ден
0

Процесор MediaTek Helio X27 Ten core 2.6GHz 64Bit Екран .....

Мобилен телефон NOA H2 Dark Grey

8.890ден Без данок: 8.890ден
0

CPU MTK6737 Quad Core, 1.3GHz, 64bit Display 5” HD 1280*720px INCELL 4G LTE Android 6.0 RAM 2GB/.....

Мобилен телефон NOA H2 Rose Gold

8.890ден Без данок: 8.890ден
0

CPU MTK6737 Quad Core, 1.3GHz, 64bit Display 5” HD 1280*720px INCELL 4G LTE  Android 6.0 RAM 2.....

Мобилен телефон NOA H4se

12.290ден Без данок: 12.290ден
0

CPU MT6735 Quad Core 1.3 GHz,64-bit Display 5" FHD JDI 1920x1080 4G LTE RAM 3GB/16GB Предна каме.....

Мобилен телефон NOA H6

10.390ден Без данок: 10.390ден
0

CPU MT6737 Quad Core 1.3 GHz,64-bit Display 5" HD Oncell 720x1280 4G LTE RAM 3GB/16GB Предна кам.....

Мобилен телефон NOA H8 Grey

16.490ден Без данок: 16.490ден
0

CPU MT6737 Quad Core 1.8 GHz,64-bit Display 5.5" 2.5D FHD 1920x1080 4G LTE RAM 4GB/16GB Предна к.....

Мобилен телефон NOA HUMMER

12.990ден Без данок: 12.990ден
0

Екран  5″ FHD IPS 1080 x 1920 – Gorilla Glass 3   Процесор MT6737 TQuad Core 1.5 GHz   2GB RAM.....

Мобилен телефон NOA L11

1.050ден Без данок: 1.050ден
0

Димензии 11.2 x 1.38 x 4.8 cm Боја Црна Екран .....

Мобилен телефон NOA LOOP Black/White

4.290ден Без данок: 4.290ден
0

CPU MT6580 Quad Core 1.3 GHz Display 4.5" QHD IPS 540x960 3G RAM 1GB/8GB Предна камера 2MP Задн.....

Мобилен телефон NOA N2 - Златен

11.790ден Без данок: 11.790ден
0

Моделот е достапен во 2 бои: Златна и сребрена  Екран: 5“ FUll HD IPS SHARP 1920x1080px  Проце.....

Мобилен телефон NOA N2 - Сребрен

11.790ден Без данок: 11.790ден
0

Моделот е достапен во 2 бои: Сребрена и златна  Екран: 5“ FUll HD IPS SHARP 1920x1080px  Проце.....

Мобилен телефон NOA N5

13.990ден Без данок: 13.990ден
0

 16MP / 13 + 5MP  4G LTE  A-GPS  двојна Nano SIM картичка  USB Type-C FastCharge  154.5*75*7.9m.....

Мобилен телефон NOA N8 Црн/Црвен

16.590ден Без данок: 16.590ден
0

MT6750T Helio P10 8xCortex-A53 1.5GHz 5.99” HD+,TFT 720x1440px 18:9 4GB RAM 64GB 5000mA.....

Мобилен телефон NOA NEXT Grey

4.890ден Без данок: 4.890ден
0

CPU SC7731C Quad Core 1.2 GHz Display 5" FW IPS 854x480 3G RAM 1GB/8GB Предна камера 2MP Задна .....

Мобилен телефон NOA SPARK Black

3.390ден Без данок: 3.390ден
0

CPU SC7731C Quad Core 1.2 GHz Display 4" WVGA IPS 480x800 3G RAM 1GB/8GB Предна камера 2MP Задн.....

Мобилен телефон NOA Sprint

6.750ден Без данок: 6.750ден
0

  Тежина 0.175 kg   Димензии 14.3 x 7.15 x 0.95 cm   Процесор MT6737 ARM MaliT720-MP1.....

Мобилен телефон NOA SWING Black

2.390ден Без данок: 2.390ден
0

CPU SC7701 Display 2.8" 240x320 QVGA 3G RAM 64MB/128MB Предна камера 0,3MP Задна камера 2MP Га.....

Мобилен телефон NOA T12

1.590ден Без данок: 1.590ден
0

Екран: 2,2″ TFT Color Screen 176x220px, CPU MTK 6261, RAM 32 MB, Flash 24 MB, Батерија 1000 mAh,.....