Производители :

Електроника

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Дрон Nikko Air MINI

3.200ден Без данок: 3.200ден
0

�2,4 G технологија која овозможува летање во домен од 50 метри без никакви пречки�на 4 канали. Жирос.....

Sale Заштитно платно за сонце за автомобил Quick View

Заштитно платно за сонце за автомобил

350ден 229ден Без данок: 229ден
0

Карактеристики на производот: Одлично за во вашиот автомобил Вклучен држач и кабел за полнење во а.....

Звучник MSI COSMO Bluetooth

870ден Без данок: 870ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќ [В] 3 W Однос сигнал/шу.....

Кабел за напојување CC MSI 230V 2M RETAIL

380ден Без данок: 380ден
0

Спецификација Основни карактеристики Должина [м] 2 Вид на к.....

Кабел-конектор CC MSI USB 2.0 A-B AM – BM

230ден Без данок: 230ден
0

Спецификација� � Основни карактеристики Должина [м] 5 Вид.....

Sale Мобилен телефон  LENOVO A2010 (white) Quick View

Мобилен телефон LENOVO A2010 (white)

4.990ден 4.599ден Без данок: 4.599ден
0

Гаранција 12 месеци. Тип на екран: LCD Екран: 4,5" Резолуција: 854x480pixel Процесор: Quad Cor.....

Мобилен телефон Lenovo K5 5''

9.700ден Без данок: 9.700ден
0

5.0” HD (720 x 1280) IPS display, Dual Sim, LTE, Qualcomm MSM8929 Snapdragon 415, 2GB RAM, 16GB inte.....

Мобилен телефон Lenovo K6 5,5''

15.900ден Без данок: 15.900ден
0

5.5” FHD display, Dual Sim, LTE, Qualcomm Snapdragon 430 octa-core, 3GB RAM, 32GB internal storage, .....

Sale Мобилен телефон MOTOROLA MOTO Z black + ПОДАРОК LENOVO MOTO Z Soundboost JBL звучник Quick View
0

Карактеристики за смартфонот: Екран: 5,5" Резолуција: 1440x2560pixel Тип на екран: LED Проце.....

Мобилен телефон NOA H10LE- Црвен

24.999ден Без данок: 24.999ден
0

Процесор MediaTek Helio X27 Ten core 2.6GHz 64Bit Екран .....

Мобилен телефон NOA H10LE- Црн

24.999ден Без данок: 24.999ден
0

Процесор MediaTek Helio X27 Ten core 2.6GHz 64Bit Екран .....

Мобилен телефон NOA H2 Dark Grey

8.890ден Без данок: 8.890ден
0

CPU MTK6737 Quad Core, 1.3GHz, 64bit Display 5” HD 1280*720px INCELL 4G LTE Android 6.0 RAM 2GB/.....

Мобилен телефон NOA H2 Rose Gold

8.890ден Без данок: 8.890ден
0

CPU MTK6737 Quad Core, 1.3GHz, 64bit Display 5” HD 1280*720px INCELL 4G LTE  Android 6.0 RAM 2.....

Мобилен телефон NOA H4se

12.290ден Без данок: 12.290ден
0

CPU MT6735 Quad Core 1.3 GHz,64-bit Display 5" FHD JDI 1920x1080 4G LTE RAM 3GB/16GB Предна каме.....

Мобилен телефон NOA H6

10.390ден Без данок: 10.390ден
0

CPU MT6737 Quad Core 1.3 GHz,64-bit Display 5" HD Oncell 720x1280 4G LTE RAM 3GB/16GB Предна кам.....

Мобилен телефон NOA H8 Grey

16.490ден Без данок: 16.490ден
0

CPU MT6737 Quad Core 1.8 GHz,64-bit Display 5.5" 2.5D FHD 1920x1080 4G LTE RAM 4GB/16GB Предна к.....

Мобилен телефон NOA HUMMER

12.990ден Без данок: 12.990ден
0

Екран  5″ FHD IPS 1080 x 1920 – Gorilla Glass 3   Процесор MT6737 TQuad Core 1.5 GHz   2GB RAM.....

Мобилен телефон NOA L11

1.050ден Без данок: 1.050ден
0

Димензии 11.2 x 1.38 x 4.8 cm Боја Црна Екран .....

Мобилен телефон NOA LOOP Black/White

4.290ден Без данок: 4.290ден
0

CPU MT6580 Quad Core 1.3 GHz Display 4.5" QHD IPS 540x960 3G RAM 1GB/8GB Предна камера 2MP Задн.....

Мобилен телефон NOA N2 - Златен

11.790ден Без данок: 11.790ден
0

Моделот е достапен во 2 бои: Златна и сребрена  Екран: 5“ FUll HD IPS SHARP 1920x1080px  Проце.....

Мобилен телефон NOA N2 - Сребрен

11.790ден Без данок: 11.790ден
0

Моделот е достапен во 2 бои: Сребрена и златна  Екран: 5“ FUll HD IPS SHARP 1920x1080px  Проце.....