Производители :

Електроника

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Пренослив CD радио касетофон Sony ZSPSS10CP

3.790ден Без данок: 3.790ден
0

Playback Formats: CD-R/RW, MP3 Built in Battery: No iPod/iPhone Compatibility: N/A Colour: Black .....

Ретро грамафон Hyundai RTC315

6.500ден Без данок: 6.500ден
0

 Основни карактеристики: Тип Hyundai RTC315; Радио FM/AM; CD player да Дисплеј да Плочи да Кас.....

Ретро радио со CD Hyundai RC606

4.499ден Без данок: 4.499ден
0

  Основни карактеристики Тип Hyundai RC606 Радио FM/AM CD player да Дисплеј да Плочи не Касети не Ко.....

Слушалки SBOX 0926

299ден Без данок: 299ден
0

Слушалки за  MP3/4, Мобилен телефон, таблет, лаптоп ... Метално куќиште Опсег : 20-20.000Hz .....

Слушалки SBOX 1055

299ден Без данок: 299ден
0

Слушалки за MP3/4, Мобилен, таблет, лаптоп ...   Метално куќиште  Опсег : 20-20.000Hz Отпор.....

Слушалки SBOX 9980

199ден Без данок: 199ден
0

Слушалки за MP3/4, Мобилен, таблет, лаптоп ...   Пластично куќиште  Опсег : 20-20.000Hz Отп.....

Телевизор Hyundai 40 LE-F D

13.850ден Без данок: 13.850ден
0

Direct LED TV, Full HD, Резолуција 1920x1080, Време на одзив 5ms, Дигитален тјунер DVBT/C (MPE.....

Телевизор HYUNDAI 50 LE-F D

27.990ден Без данок: 27.990ден
0

Direct LED TV, Full HD, Резолуција 1920x1080,Време на одзив 5ms, Дигитален тјунер DVBT/C (MPEG4),.....

Телевизор HYUNDAI DLF 40285 SMART

18.990ден Без данок: 18.990ден
0

Дијагонала 102 cm, Резолуција 1920 x 1080 (Full HD),  Тип на екран LED   Фрекфенција 100 Hz,  Вре.....