Производители :

Електроника

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Мобилен телефон NOA T12

1.590ден Без данок: 1.590ден
0

Екран: 2,2″ TFT Color Screen 176x220px, CPU MTK 6261, RAM 32 MB, Flash 24 MB, Батерија 1000 mAh,.....

Мобилен телефон NOA T20 Dark Blue

2.490ден Без данок: 2.490ден
0

Екран: 2.4″ QVGA 340×320   Камера: 0.8 MP   Dual SIM   FM Radio   Батерија: 800 mAh .....

Мобилен телефон VIVAX Fun S10

3.900ден Без данок: 3.900ден
0

Спецификации: RAM: 1GB, големина на екран: 4,5", интерна меморија: 8GB, процесор: Quad-Core,  .....

0

Спецификации: RAM: 2GB, големина на екран: 5,2", интерна меморија: 16GB, процесор: Quad-Core .....

Мобилен телефон VIVAX POINT X501 Black

7.490ден Без данок: 7.490ден
0

Процесор: Quad-core 1.2 GHz� Рам меморија: 2 GB� Екран: 5.0"� Резолуција: 1280 x 720 pixels� Дис.....

Мобилен телефон VIVAX POINT X501 White

7.490ден Без данок: 7.490ден
0

Процесор: Quad-core 1.2 GHz� Рам меморија: 2 GB� Екран: 5.0"� Резолуција: 1280 x 720 pixels� Дис.....

Мобилен телефон VIVAX SMART Fly 3 LTE Rose Gold

8.999ден Без данок: 8.999ден
0

Спецификација Основни карактеристики Подржани мрежи GSM 1800.....

Мобилен телефон VIVAX SMART Fly 3 LTE silver

8.999ден Без данок: 8.999ден
0

Спецификација Основни карактеристики Подржани мрежи GSM 1800 .....

Мобилен телефон VIVAX SMART Fly 4 gray

11.900ден Без данок: 11.900ден
0

Спецификација Основни карактеристики Големина на екран ["] 5,2" .....