Производители :

Декорација за бања

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Вазна СПА сет

1.150ден Без данок: 1.150ден
0

Ваза СПА сетот се состои од: керамичка вазна, цветен мирис, ароматично масло од јасмин 100 мл, трака.....

Корпа за алишта 50L Бела

1.400ден Без данок: 1.400ден
0

Корпа за алишта со капак изработен од метал, заштитен со боја, капацитет од 50 литри. Димензии 60 х .....

Свеќник и SPA сет GZ resource

800ден Без данок: 800ден
0

СПА сетот содржи: керамички свеќник, 4 свеќички, луфа за бањање, дрвена четка и трака за пилинг. .....