Производители :

Хигиена и одржување

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
Sale Џогер за автомобил Quick View

Џогер за автомобил

500ден 329ден Без данок: 329ден
0

Карактеристики на производот: Матерјал: метал + пластика Рачка со прилагодлива должина Наменет за.....

Sale Џогер со прскалка Quick View

Џогер со прскалка

1.500ден 849ден Без данок: 849ден
0

Карактеристики на производот: Одличен за чистење на секакви подови Компактен дизајн Содржи сад ка.....

Вакуум вреќа 60 x 80 cm

180ден Без данок: 180ден
0

Вакуум вреќите се погодни за складирање на облека и постелнина, кои ќе обезбедат дополнителен просто.....

Вакуум вреќа 70х110 cm

220ден Без данок: 220ден
0

Вакуум вреќите се погодни за складирање на облека и постелнина, кои ќе обезбедат дополнителен просто.....

Вакуум вреќа 80x130 cm

249ден Без данок: 249ден
0

Вакуум вреќите се погодни за складирање на облека и постелнина, кои ќе обезбедат дополнителен просто.....

Sale Висечки организер за облека и обувки со 6 прегради Quick View
0

Карактеристики на производот: Број на прегради: 6 Димензии: 30 x 30 x 60cm Направен од еколошки м.....

Sale Голема универзална микрофибер крпа Quick View

Голема универзална микрофибер крпа

800ден 430ден Без данок: 430ден
0

Карактеристики на производот: x 1 голема микрофибер крпа Универзална употреба Може да се пере во .....

Еленска кожа

220ден Без данок: 220ден
0

Карактеристики на производот: Димензија: 43 x 32 x 0.2cm 100% микро фибер Бесплатна испорака .....

0

� x 1 заштитна навлака Материјал: платно Димензии: 25 x 25 cm Овозможува чевлите да диша.....

Sale Крпа за стакло White White Quick View

Крпа за стакло White White

350ден 189ден Без данок: 189ден
0

Карактеристики на производот: Високо квалитетна крпа за стакло Со нано технологија Чисти без упот.....

Sale Микрофибер крпа за автомобил Quick View

Микрофибер крпа за автомобил

300ден 189ден Без данок: 189ден
0

Карактеристики на производот: Брзо ги отстранува нечистотиите Не остава дамки по чистењето Погодн.....

Sale Микрофибер ракавица за чистење на автомобил Quick View
0

Карактеристики на производот: Одлична за чистење на секој автомобил Безбедно ги отстранува дамките.....

Sale Мини џогер со три сунгери + рачка за издолжување Quick View
0

Карактеристики на производот: Пакувањето вклучува: Издолжлива метална рачка на 3 нивоа: 40cm – 57c.....

Sale Организер за чевли за на врата Quick View

Организер за чевли за на врата

449ден 299ден Без данок: 299ден
0

Карактеристики на производот: Број на прегради: 12 (8 мали, 4 големи) Димензии: 91 x 41cm Погоден.....