Производители :

Апарати и гаџети за дом

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

LED сијалица со јачина по избор

89ден Без данок: 89ден
0

Карактеристики на производот: Голема светлосна ефикасност 20000 часови животен век Волтажа: 170.....

0

Карактеристики на производот: х 1 фенер за кампување 6 LED + 1W Се полни и на соларна енергија .....

Sale LED Фенер светилка со диско топка Quick View

LED Фенер светилка со диско топка

950ден 520ден Без данок: 520ден
0

� Модел: SH-1677 Батерија на полнење со вклучен кабел USB излез за полнење помали уреди .....

Sale Totoro вентилатор во форма на маче Quick View

Totoro вентилатор во форма на маче

1.200ден 649ден Без данок: 649ден
0

Карактеристики на производот: Материјал: пластика Димензии: 20 x 12.5cm Тоторо + вентилатор вкупн.....

Sale Електрична тепалка – тениски рекет за инсекти Quick View
0

Ефикасно се справува со сите видови на инсекти Решетката е под напон од 2500V Не е опасна за .....

Sale Ултразвучен апарат против инсекти Riddex Quad Quick View

Ултразвучен апарат против инсекти Riddex Quad

649ден 399ден Без данок: 399ден
0

Карактеристики на производот: Ефикасно се справува со сите видов на инсекти или глодари во домот Н.....