Производители :

Декорација и додатоци за кујна

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
Sale CAN - DO компактен отварач на конзерви Quick View

CAN - DO компактен отварач на конзерви

900ден 549ден Без данок: 549ден
0

� Компактен отворач за конзерви Лесен за употреба Лесен за чистење Стилски дизајн кој не.....

Sale EZ Pockets – Сет од 2 тефлонски калапи за печење + roll-on нож Quick View
0

Детални карактеристики на производот: x 1 сет од 2 тефлонски плеха за печење + roll – on нож Димен.....

Sale Mодла за тесто и колачи во модел по избор Quick View

Mодла за тесто и колачи во модел по избор

550ден 399ден Без данок: 399ден
0

Карактеристики на производот: x 1 модла за тесто и колачи со 5 форми Лесна за употреба Лесна за ч.....

Sale Stretch and Fresh – сет од 4 фолии за одржување свежина на храна Quick View
0

� Сет од 4 фолии 1 голема (19.2 x 19.2cm) 2 средни (14.4 x 14.4cm) 1 мала (9.5 x 9.5cm) .....

Sale Автоматски рачен миксер Stir crazy Quick View

Автоматски рачен миксер Stir crazy

999ден 499ден Без данок: 499ден
0

Карактеристики на производот: Автоматски миксер Непрекинато може да меша до 4 часа Користи 4 x AA.....

Држач за хартија метален

280ден Без данок: 280ден
0

Карактеристики на производот: Материјал: метал Димензии: 28 x 15 cm Испораката е бесплатна низ .....

Sale Калап за куглов колач Quick View

Калап за куглов колач

650ден 529ден Без данок: 529ден
0

Карактеристики на производот: Тава/калап за куглов колач со додаток 26cm пречник подлогата и дода.....

Sale Калап за солени стапчиња Quick View

Калап за солени стапчиња

800ден 530ден Без данок: 530ден
0

� x 1 калап за солени стапчиња Дијаметар: 25cm Креативен дизајн Материјал: Силиконска гу.....

0

� x 1 кршач за јајца + додаток за одделување на белки од жолчки Материјал: пластика Лесен .....

Машина за мотање на сарми

299ден Без данок: 299ден
0

Машинка за мотање сарма, баклава, пирошки и сите видови деликатесни ролати – Dolmer. Сите кулинари з.....

0

  Дезенот зависи од достапните количини на залиха Материјал: микрофибер Димензии: 40 x 50 .....

Sale Мини сецко Speedy Slicer Quick View

Мини сецко Speedy Slicer

800ден 349ден Без данок: 349ден
0

� Материјал: пластика Портокалово – бела боја Брз и лесен за употреба Одличен додаток за.....

Sale Мултифункционални кујнски ножици Quick View

Мултифункционални кујнски ножици

800ден 559ден Без данок: 559ден
0

� 10 функции Може да се користат како ножици, за сечење жици, за лупење зеленчук, за кршење .....

Острило за ножеви

450ден Без данок: 450ден
0

� 3 типа на острила За сите големини на ножеви Безбедно за користење Гумена подлога прот.....

Sale Пластична даска за сецкање Quick View

Пластична даска за сецкање

650ден 430ден Без данок: 430ден
0

  Материјал: пластика Антибактериски материјал Лесна за употреба Одличен додаток за во в.....

Sale Пластична модла за колачи Quick View

Пластична модла за колачи

600ден 439ден Без данок: 439ден
0

Карактеристики на производот: x 1 пластична модла Лесна за употреба Лесна за чистење Одлична за .....

Sale Платнена торба за шопинг со боја по избор Quick View

Платнена торба за шопинг со боја по избор

849ден 549ден Без данок: 549ден
0

Карактеристики на производот: Материјал: платно 2 метални рачки со сунѓерести држачи Димензии: 45.....

Sale Повеќенаменски нож за сечење Bolo Quick View

Повеќенаменски нож за сечење Bolo

600ден 320ден Без данок: 320ден
0

Карактеристики на производот: Материјал: пластика Зелено – бела боја Дијаметар: 15cm Одл.....

Прецизнo сечило за торта

340ден Без данок: 340ден
0

� x 1 сечач за торта со 2 жици 2те жици се подесуваат за посакуваната дебелина на тортата .....