Производители :

Декорација за бања

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Ѕидна закачалка со џепчиња

870ден Без данок: 870ден
0

� Четири мали џеба Еден голем џеб 60cm должина 35cm ширина Испораката е бесплатна за�ц.....

Вазна СПА сет

1.150ден Без данок: 1.150ден
0

Ваза СПА сетот се состои од: керамичка вазна, цветен мирис, ароматично масло од јасмин 100 мл, трака.....

Корпа за алишта 50L Бела

1.400ден Без данок: 1.400ден
0

Корпа за алишта со капак изработен од метал, заштитен со боја, капацитет од 50 литри. Димензии 60 х .....

Sale Метална сталажа за бања Quick View

Метална сталажа за бања

349ден 239ден Без данок: 239ден
0

Метална сталажа за бања со 4 нивоа. Изработена е од метал и погодна за монтирање на ѕид. Бесплатна .....

Sale Платнена закачалка за во бања со прегради Quick View

Платнена закачалка за во бања со прегради

800ден 400ден Без данок: 400ден
0

� Број на прегради: 4 Димензии: 34 x 29.5cm Материјал: платно Испораката е бесплатна за�.....

Sale Платнена корпа Home за алишта Quick View

Платнена корпа Home за алишта

800ден 539ден Без данок: 539ден
0

Карактеристики на производот: Димензии: 47cm x 39cm Врвка за затворање Одлични за складирање валк.....

Sale Платнена корпа Laundry за алишта Quick View

Платнена корпа Laundry за алишта

900ден 589ден Без данок: 589ден
0

Карактеристики на производот: Димензии: 41 x 35cm Врвка за затворање Одлични за складирање валкан.....

Sale Платнена корпа за алишта Quick View

Платнена корпа за алишта

749ден 549ден Без данок: 549ден
0

Карактеристики на производот: Димензии: 41 x 35cm Врвка за затворање Одлични за складирање валкан.....

Sale Платнена корпа за алишта за во бања Quick View

Платнена корпа за алишта за во бања

1.100ден 749ден Без данок: 749ден
0

Димензии: 58cm x 35cm x 35cm Материјал: платно Бесплатна испорака низ цела Македонија .....

Свеќник и SPA сет GZ resource

800ден Без данок: 800ден
0

СПА сетот содржи: керамички свеќник, 4 свеќички, луфа за бањање, дрвена четка и трака за пилинг. .....