Производители :

Спортски уреди и фитнес гаџети

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

TimeArc X5 - 3 во 1 tracker!Activity tracker кој ви помага во организирањето и водењето на здрав и а.....

Паметен часовник Zoom Kids Watch

2.690ден Без данок: 2.690ден
0

Паметен часовник кој се грижи за сигурноста на вашето дете! Паметен часовник кој се грижи за сигу.....

Смарт алка Honor Band 3 во боја по избор

2.799ден Без данок: 2.799ден
0

Display: 0.91" inch Display Type: PMOLED Touch Button (Touch Key) Body Size: 43 mm × 16.5 mm × 10.....

Смарт алка LENOVO G02 Fitness Smart Band

3.300ден Без данок: 3.300ден
0

Тип: FITNESS BAND Компатибилност: Android и iOS Интерфејс: Bluetooth Спецификации: Auto recogni.....

Смарт алка MS FIT STEP 2 fitness - Црна

1.490ден Без данок: 1.490ден
0

Смарт алка за следење на активностите�со 9 функции. Овозможува синхронизирање на податоците со вашио.....