Производители :

Спортски уреди и фитнес гаџети

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

TimeArc X5 - 3 во 1 tracker!Activity tracker кој ви помага во организирањето и водењето на здрав и а.....

Sale LED светло за на глава со стегач Quick View

LED светло за на глава со стегач

499ден 290ден Без данок: 290ден
0

Карактеристики на производот: Одлично за вечерни активности како возење велосипед, пешачење, трча.....

Sale Orbitrek справа за вежбање Quick View

Orbitrek справа за вежбање

14.000ден 8.200ден Без данок: 8.200ден
0

Карактеристики на производот: Материјал: метал и пластика Издржливост до 100кг За секојдневни веж.....

Sale Slimstrider 360 motion справа за вежбање Quick View

Slimstrider 360 motion справа за вежбање

15.000ден 8.200ден Без данок: 8.200ден
0

Карактеристики на производот: Slimstrider 360 Материјал: метал и пластика Димензии: 74cm должина,.....

Блок за јога со боја по избор

379ден Без данок: 379ден
0

Карактеристики на производот: Достапна во 5 бои: зелена, сина, виолетова, розева, портокалова Диме.....

Sale Клупа за стомачни Quick View

Клупа за стомачни

6.490ден 4.599ден Без данок: 4.599ден
0

Карактеристики на производот: Материјал: метал и пластика Компактна клупа за вежбање Одговара з.....

Sale Сет за вежбање со 3 реквизити Quick View

Сет за вежбање со 3 реквизити

1.490ден 990ден Без данок: 990ден
0

Карактеристики на производ Модел: D1062 Вклучени се 3 реквизити Димензии на пакување 26cm x 35c.....

Сет од 2 фитнес рачки за вежбање

690ден Без данок: 690ден
0

Карактеристики на производот: Црна боја Материјал: цврста пластика За секојдневни вежби во ваши.....

Смарт алка LENOVO G02 Fitness Smart Band

3.300ден Без данок: 3.300ден
0

Тип: FITNESS BAND Компатибилност: Android и iOS Интерфејс: Bluetooth Спецификации: Auto recogni.....

Смарт алка MS FIT STEP 2 fitness - Црна

1.490ден Без данок: 1.490ден
0

Смарт алка за следење на активностите�со 9 функции. Овозможува синхронизирање на податоците со вашио.....

Sale Стап за планинарање со механизам на двојно издолжување – Klis со боја по избор Quick View
0

Изработен од метал со удобна пластична рачка прилагодена на природното држење на раката. Стапот з.....

0

Карактеристики на производот: x 1 степер за аеробик Материјал: цврста пластика За секојдневни веж.....

Sale Цилиндар за јога и истегнување Quick View

Цилиндар за јога и истегнување

1.600ден 1.299ден Без данок: 1.299ден
0

Карактеристики на производот: x 1�цилиндар за јога Одличен за вашите јога вежби Лесен за употреба.....

Цилиндар за пилатес

1.680ден Без данок: 1.680ден
0

Карактеристики на производот: x 1 цилиндар за пилатес Материјал: цврста пластика и гума Розево – .....