Производители :

Велосипеди

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
Sale Roshweel PVC торбичка за на велосипед Quick View

Roshweel PVC торбичка за на велосипед

520ден 389ден Без данок: 389ден
0

Карактеристики на производот: Roshweel торбичка за на велосипед Димензии: 10 х 9 cm ширина, 15 cm .....

Алуминиумски педали за велосипед

490ден Без данок: 490ден
0

Карактеристики на производот: Црна боја Материјал: Алуминиум Бесплатна испорака .....

ВЕЛОСИПЕД MAX Alpine 3.0 Сив металик 27.5" Shimano

11.990ден Без данок: 11.990ден
0

Алуминиумски рам Големина на рам: 27,5" Алуминиумски управувач 620х2,2Т Алуминиумски стем Н=40 Д.....

Велосипед Max Alpine 4.0 27.5" диск

12.690ден Без данок: 12.690ден
0

Алуминиумски рам Големина на рам: 19" Големина на тркала: 27,5" Алуминиумски управувач 620х2,2Т .....

ВЕЛОСИПЕД MAX CITY ADVANCE 3.0 Бел 26"

6.990ден Без данок: 6.990ден
0

Метален рам 26"x17"� Двојни алуминиумски бандажи Метални предни и задни кочници V-brake Полуалуми.....

Велосипед Max City Advance 4.0 26“ црн или бел

6.490ден Без данок: 6.490ден
0

Метален рам Големина на рам: 18" Големина на тркала: 26" Дупли алуминиумски бандажи Метални пред.....

Велосипед Max City Classic 4.0 28" црн / бел

8.490ден Без данок: 8.490ден
0

Метален рам Големина на рам: 17" Големина на тркала: 28" Алуминиумски предни и задни кочници V-br.....

Велосипед Max City Sprinter 4.0 26"

7.290ден Без данок: 7.290ден
0

Метален рам Големина на рам: 17" Големина на тркала: 26" Дупли алуминиумски бандажи Алуминиумски.....

ВЕЛОСИПЕД MAX CROSS FOREST 3.0 ЦРН 27.5" SHIMANO

13.490ден Без данок: 13.490ден
0

Алуминиумски рам Преден SHIMANO TE TOURNEI менувач Среден SHIMANO ТOURNEI менувач Заден SHIMANO R.....

ВЕЛОСИПЕД MAX EAST COAST 3.0 20"

7.990ден Без данок: 7.990ден
0

Метален рам� Големина на тркала: 20" Алуминиумски предни и задни кочници Фиксна вилушка Алуминиу.....

Велосипед Max Galactic 4.0 26" диск

7.490ден Без данок: 7.490ден
0

Метален рам Големина на рам: 20" Големина на тркала: 26" Дупли алуминиумски бандажи Предна диск .....

Велосипед Max Honigan 4.0 29" сина боја

7.490ден Без данок: 7.490ден
0

Метален рам Големина на рам: 18" Големина на тркала: 29" Дупли алуминиумски бандажи Предна и зад.....

Велосипед Max Lady 4.0 28 црвен со корпа

8.490ден Без данок: 8.490ден
0

Метален рам Големина на рам: 17" Големина на тркала: 28" Алуминиумски предни и задни кочници V-br.....

Велосипед Max Runner 4.0 29"

6.990ден Без данок: 6.990ден
0

Метален рам Големина на рам: 18" Големина на тркала: 29" Дупли алуминиумски бандажи Алуминиумски.....

ВЕЛОСИПЕД MAX SKY RUNNER 3.0 Nickel 27.5" Shimano The X

8.990ден Без данок: 8.990ден
0

Метален рам Двојни алуминиумски бандажи Предна диск кочница и алуминиумска задна кочница V-brake .....

Велосипед Max Urban 4.0 28" ILAI црн

13.990ден Без данок: 13.990ден
0

Алуминиумски рам Големина на рам:� Големина на тркала: 28" Дупли алуминиумски бандажи Алуминиумс.....

0

Карактеристики на производот: х 1 задно метално седиште за велосипед Со врвка Може да издржи те.....

Sale Задно седиште за велосипед Quick View

Задно седиште за велосипед

1.599ден 1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Карактеристики на производот: Материјал: тврда цврста плстика, метал Димензии: 28cm должина, 13cm .....

Sale Ланец за заклучување на велоспиед со бројчаник Quick View
0

Карактеристики на производот Tonyon ланец за заклучување со четири цифрен бројчаник. Обложен со тк.....

0

Карактеристики на производот: Модел 1 Димензии: 31 х 21 Изработен од супер мека мемори пена Ер.....

Sale Предно и задно LED светло за велосипед Quick View

Предно и задно LED светло за велосипед

390ден 290ден Без данок: 290ден
0

Карактеристики на производот: х 1 задно и x 1 предно метално LED светло за велосипед Лесно се по.....