Производители :

Спорт и рекреација

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
Sale Orbitrek справа за вежбање Quick View

Orbitrek справа за вежбање

14.000ден 8.200ден Без данок: 8.200ден
0

Карактеристики на производот: Материјал: метал и пластика Издржливост до 100кг За секојдневни веж.....

Sale Slimstrider 360 motion справа за вежбање Quick View

Slimstrider 360 motion справа за вежбање

15.000ден 8.200ден Без данок: 8.200ден
0

Карактеристики на производот: Slimstrider 360 Материјал: метал и пластика Димензии: 74cm должина,.....

ВЕЛОСИПЕД MAX Alpine 3.0 Сив металик 27.5" Shimano

11.990ден Без данок: 11.990ден
0

Алуминиумски рам Големина на рам: 27,5" Алуминиумски управувач 620х2,2Т Алуминиумски стем Н=40 Д.....

ВЕЛОСИПЕД MAX CITY ADVANCE 3.0 Бел 26"

6.990ден Без данок: 6.990ден
0

Метален рам 26"x17"� Двојни алуминиумски бандажи Метални предни и задни кочници V-brake Полуалуми.....

Велосипед Max City Classic 4.0 28" црн / бел

8.490ден Без данок: 8.490ден
0

Метален рам Големина на рам: 17" Големина на тркала: 28" Алуминиумски предни и задни кочници V-br.....

Велосипед Max City Sprinter 4.0 26"

7.290ден Без данок: 7.290ден
0

Метален рам Големина на рам: 17" Големина на тркала: 26" Дупли алуминиумски бандажи Алуминиумски.....

ВЕЛОСИПЕД MAX CROSS FOREST 3.0 ЦРН 27.5" SHIMANO

13.490ден Без данок: 13.490ден
0

Алуминиумски рам Преден SHIMANO TE TOURNEI менувач Среден SHIMANO ТOURNEI менувач Заден SHIMANO R.....

ВЕЛОСИПЕД MAX EAST COAST 3.0 20"

7.990ден Без данок: 7.990ден
0

Метален рам� Големина на тркала: 20" Алуминиумски предни и задни кочници Фиксна вилушка Алуминиу.....

Велосипед Max Galactic 4.0 26" диск

7.490ден Без данок: 7.490ден
0

Метален рам Големина на рам: 20" Големина на тркала: 26" Дупли алуминиумски бандажи Предна диск .....

Велосипед Max Honigan 4.0 29" сина боја

7.490ден Без данок: 7.490ден
0

Метален рам Големина на рам: 18" Големина на тркала: 29" Дупли алуминиумски бандажи Предна и зад.....

Велосипед Max Lady 4.0 28 црвен со корпа

8.490ден Без данок: 8.490ден
0

Метален рам Големина на рам: 17" Големина на тркала: 28" Алуминиумски предни и задни кочници V-br.....

Велосипед Max Runner 4.0 29"

6.990ден Без данок: 6.990ден
0

Метален рам Големина на рам: 18" Големина на тркала: 29" Дупли алуминиумски бандажи Алуминиумски.....

ВЕЛОСИПЕД MAX SKY RUNNER 3.0 Nickel 27.5" Shimano The X

8.990ден Без данок: 8.990ден
0

Метален рам Двојни алуминиумски бандажи Предна диск кочница и алуминиумска задна кочница V-brake .....

Велосипед Max Urban 4.0 28" ILAI црн

13.990ден Без данок: 13.990ден
0

Алуминиумски рам Големина на рам:� Големина на тркала: 28" Дупли алуминиумски бандажи Алуминиумс.....

Sale Задно седиште за велосипед Quick View

Задно седиште за велосипед

1.599ден 1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Карактеристики на производот: Материјал: тврда цврста плстика, метал Димензии: 28cm должина, 13cm .....

Sale Ланец за заклучување на велоспиед со бројчаник Quick View
0

Карактеристики на производот Tonyon ланец за заклучување со четири цифрен бројчаник. Обложен со тк.....

Sale Маица за затегнување Quick View

Маица за затегнување

1.200ден 599ден Без данок: 599ден
0

Карактеристики на производ  x 1 маица за затегнување за мажи Растеглив материјал Зацврстувачки па.....

Sale Марама за на глава со модел по избор Quick View

Марама за на глава со модел по избор

250ден 149ден Без данок: 149ден
0

Карактеристики на производот: x 1 марама за на глава за врзување Материјал: полиестер Обем 50cm .....

Sale Организер за лекови / витамини Pill Pro Quick View

Организер за лекови / витамини Pill Pro

800ден 499ден Без данок: 499ден
0

Карактеристики на производот: Овозможува прегледно организирање на лекови и витамини за секој ден о.....

Sale Светло со свирка за велосипед со боја по избор Quick View
0

Карактеристики на производ Модел: FY-056 Подеслива светлина Избор на звуци Работи на 3 ААА батер.....

Sale Сет од две светла за на тркало со боја по избор Quick View
0

Карактеристики на производот: Светлата се монтираат/навртуваат на ѕиваната Светлата се вклучуваат .....