Производители :

УПС Уреди - UPS

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

UPS CBP 600VA/360W 600EILCD

3.950ден Без данок: 3.950ден
0

Овој UPS уред со автоматска регулација на напонот е одлично решение за мали канцеларии, мали би.....

UPS Emerson (Liebert itON) 2000VA/1200W LI32151CT20

14.000ден Без данок: 14.000ден
0

Доверлив UPC дизајниран за заштита на десктоп компјутери и друга IT опрема. Автоматската регулација .....