Производители :

Апарат за крофни

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Апарат за крофни Max AK 700

999ден Без данок: 999ден
0

Спецификација Моќност: 700w Нелепливи плочи кои се лесни за чистење Капацитет: 7 крофни Рачкa .....