Производители :

Сетови за лична нега и кујнски сетови

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Апарат за вафли WM-850 + Тостер TS-7501

1.800ден Без данок: 1.800ден
0

Спецификација за апаратот за вафли: Основни карактеристики Моќност [В] 850 .....

Арома сет GZ resource

930ден Без данок: 930ден
0

Арома сетот содржи: керамичка вазна со висина од 16 см, ратан стапчиња, 100 мл мирис од зелен чај, д.....

0

Спецификацијаза вагата за мерење на телесна тежина: Основни карактеристики .....

0

Голем сет за украсување на нокти, наменет за мама и за ќерките! Сет�содржи 2 лака за нокти, турпија.....

Свеќник и SPA сет GZ resource

810ден Без данок: 810ден
0

СПА сетот содржи: керамички свеќник, 4 свеќички, луфа за бањање, дрвена четка и трака за пилинг. .....

Свеќник сет- Бел GZ resource

610ден Без данок: 610ден
0

Свеќник сетот содржи керамички бел свеќник, 3 свеќички и ленена подлога, уредно спакуван, идеален за.....

0

Сетот на садови за зачини од порцелан и бамбус содржи: шишенца за масло и за оцет направени од порце.....

0

Сетот содржи лак за нокти, шарена турпија, упатство и совети за разубавување. Безбеден за користење .....

Сет за чај - Бел

1.399ден Без данок: 1.399ден
0

Сетот за чај содржи: чајник со капак од нерѓосувачки челик, 2 порцелански шолји, две подлоги- подмет.....