Производители :

Брендирани кулери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Кулер за 15,6" лаптоп MSI BALANCE 01

530ден Без данок: 530ден
0

Кулер за преносен компјутер 15,6"; Брзина на вентилаторот: 800-1000 РПМ; УСБ ХУБ: 2.....

Кулер за 15,6инчен лаптоп MSI Freeze

930ден Без данок: 930ден
0

Основни карактеристики брзина на вентилатор: 700RPM, 2USB портови, проток на воздух: 32CFM .....

Кулер MSI PLATINUM 500 v5 ATX 2.31

1.732ден Без данок: 1.732ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќ [В] 500 ПФЦ па.....

Кулер PSU MSI MS-550

870ден Без данок: 870ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќ [В] 550 ПФЦ n/.....

Кулер за лаптоп MSI FREEZE 15,6" - Син

660ден Без данок: 660ден
0

Лесен, тивок и практичен. Совршен додаток за секој преносен компјутер, ќе го одржув.....

0

Лесен, тивок и практичен. совршен додаток за секој преносен комјутер. Беспрекорно ќ.....