Производители :

Микробранови печки

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

Капацитет на микро печката: 20 литри; Моќност: 700W; 5 нивоа на моќност, вклучувајќи и опција .....

Микробранова печка GORENJE MMO 20 DBII

4.990ден Без данок: 4.990ден
0

Моќност: 800W Капацитет: 20л Број на програми: 8 Врата: стакло Брзо загревање  Функција за одмр.....

Микробранова печка GORENJE MO 17 DW

4.450ден Без данок: 4.450ден
0

Моќност: 700W Капацитет: 17л Број на програми: 8 Врата: стакло Брзо загревање� Функција за одмр.....

Sale Микробранова печка VIVAX HOME  MWO-2075WH Quick View

Микробранова печка VIVAX HOME MWO-2075WH

3.699ден 3.250ден Без данок: 3.250ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 700 Скара .....

0

Вградна Микробранова Капацитет: 20l Моќност: 800W Моќност на грил: 1000W Нивоа на моќност: 5 Од.....

Микробранова вградна печка MAX AG 820 BGH

7.490ден Без данок: 7.490ден
0

Спецификација Тип -Вградна микробранова Kапацитет на микро печката: 20 литри; Грил функција: да.....

Микробранова печка BEKO MWC 2010 EW

5.499ден Без данок: 5.499ден
0

Микробранова печка Капацитет 20 литри Моќност 700 W Моќност на грил 800 W Механички команди Теж.....

Микробранова печка MAX ММ 720 CTB - Црна

3.390ден Без данок: 3.390ден
0

Тип - МИКРО ПЕЧКА Капацитет на микро печката: 20 литри; Моќност: 700W; 5 нивоа на моќност, вклучу.....

Sale Микробранова печка VIVAX HOME  MWO-2077 Quick View

Микробранова печка VIVAX HOME MWO-2077

3.399ден 2.949ден Без данок: 2.949ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 700 Волуме.....