Производители :

Аспиратори

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Аспиратор GORENJE DF 6116 Е

5.190ден Без данок: 5.190ден
0

Куќиште: Инокс �� �Сива �� �Вграден кујнски аспиратор �� �Издувно и проточно Управување: Преклоп.....

Аспиратор GORENJE 641Е6 XGW

17.190ден Без данок: 17.190ден
0

Самостоен ѕиден кујнски аспиратор Издувно и проточно Енергетска класа: C Материјал на куќиште/дек.....

Аспиратор Max Art Deco 6 B S

9.590ден Без данок: 9.590ден
0

Мотор: 95W двојно-турбински заштитен хипер мотор; Сензорски команди на стаклена контролна табла; .....

Аспиратор MAX Art Deco 9 S 900

12.999ден Без данок: 12.999ден
0

Мотор: 270W двојно-турбински заштитен хипер мотор;� Сензорски команди на стаклената контролна таб.....

Аспиратор МАX 3062 - Бел

2.990ден Без данок: 2.990ден
0

Мотор: 1 x 90W  Механичка контролна табла со 3 брзини On/ Off пилот сијаличка 1 х 28W лампа Капа.....

Аспиратор Bosch DWB 06W652

12.999ден Без данок: 12.999ден
0

Димензии: 50x90x64,2 см Брзини:4 Осветлување со халогени сијалички Метален филтер за маснотии  Б.....

Аспиратор Max 600 Vertical ANG - Црн

12.990ден Без данок: 12.990ден
0

Мотор: 270W двојно-турбински заштитен хипер мотор Механичка контролна табла; On/ Off пилот сијаличк.....

Аспиратор MAX Curvex 9 BL Hip TCG 900

8.890ден Без данок: 8.890ден
0

Мотор:270W двојно-турбински заштитен хипер мотор;     Механичка контролна табла со 3 брзини;     O.....

Аспиратор MAX Mirage 6 S 600

10.990ден Без данок: 10.990ден
0

Мотор: 270W двојно-турбински заштитен хипер мотор;     Електронска контролна табла со 3 брзини;   .....