Производители :

Фрижидери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

Технички карактеристики Енергетска класа: A+ Димензии (Ш x В x Д): 60 × 185 × 64 cm Отв.....

Фрижидер VOX KG 2600 W

11.490ден Без данок: 11.490ден
0

Фрижидер со замрзнувач  Енергетска класа: А+  Бруто зафатнина 238 литри  Нето зафатнина 227 литри.....

Фрижидер - мини бар MIDEA HS 65 LN

6.290ден Без данок: 6.290ден
0

Мидеа мини бар Енергетска класа: A+ Капацитет: 45 l Боја : бела  Комора за замрзнување Димензии.....

Фрижидер ELECTRA 020ELE033 EF6ODM / WH

5.990ден Без данок: 5.990ден
0

Вкупен капацитет: 45л Капацитет на фрижидерот: 43Л Енергетска класа: А+ Димензии: 47×45×49cm .....

Фрижидер Gorenje R6295W

14.990ден Без данок: 14.990ден
0

Функции/Управување Автоматско одмрзнување - фрижидер 1 компресор Климатска класа (0д +18⁰C до +.....

Фрижидер Gorenje RK6202EX

25.990ден Без данок: 25.990ден
0

Енергетска класа: A++ Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Боја: Металик сива Slot-in:.....

Фрижидер INDESIT BIAA 13 WD

20.990ден Без данок: 20.990ден
0

INDESIT BIAA-13WD КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ДИСПЕНЗЕР ЗА ЛАДНА ВОДА  ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+  КАПАЦИТЕТ НА.....

Фрижидер SIEMENS KG 36WWL 32 S

33.900ден Без данок: 33.900ден
0

Low Frost Димензии: 186 x 60 x 65 см. Енергетска класа: A ++ Вкупен корисен волумен: 309 л Употр.....

Фрижидер VOX KS 1100

7.490ден Без данок: 7.490ден
0

Фрижидер со комора Автоматско одмрзнување Енергетска класа: А+ Бруто зафатнина: 92 литри Нето за.....