Производители :

Машини за перење садови

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Mашина за миење садови GORENJE GV 51214

18.190ден Без данок: 18.190ден
0

    Classic       Управување   Сервисна дијагностика   Одложен старт 3/6/9h   Програми   6 програ.....

0

Енергетска класа: A+ Максимална температура на влезната вода: 60 °C Индикатор на одб.....

Машина за перење садови Siemens SN25M883EU

42.900ден Без данок: 42.900ден
0

Самостоечка со можност за вградување Моќност 2400 W Струја 10 A Напон 220-240 V Фреквенција 50; 60 H.....

МАШИНА ЗА САДОВИ VOX LC 2145

13.990ден Без данок: 13.990ден
0

Капацитет: 10 комплети Енергетска класа: А Класа на перење: А Програми за перење: 5 +.....

0

Технички карактеристики Енергетска класа: A+ Максимална температура на влезната вода: .....

0

Технички карактеристики Енергетска класа: A+ Максимална температура на влезната вода: .....

0

Технички карактеристики Енергетска класа: A+ Максимална температура на влезната вода: .....