Производители :

Надворешни хард дискови

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Надворешен хард диск WD My Cloud 4TB

15.200ден Без данок: 15.200ден
0

Основни карактеристики Капацитет [ГБ] 4000 Интерфејс LAN Бафер [МБ] 64 Формат 3,5" Број .....