Производители :

Бизнис понуда и канцелариска опрема

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Лаптоп Notebook Acer ES1-533-P2JY NX.GFTEX.083

14.710ден Без данок: 14.710ден
0

Спецификација Основни карактеристики CPU бренд Intel CPU ти.....

Лаптоп Notebook Acer ES1-533-P5TK, NX.GFTEX.084

13.400ден Без данок: 13.400ден
0

Спецификација Основни карактеристики   CPU бренд Intel CPU.....

Лаптоп Notebook ACER ES1-571-P1CK, NX.GCEEX.058

15.100ден Без данок: 15.100ден
0

Спецификација� Основни карактеристики CPU бренд Intel CPU т.....

Матична плоча MBO 1150 AS H81-PLUS

3.700ден Без данок: 3.700ден
0

Спецификација   Socket 1150 CPU Intel Celero.....

Матична плоча MBO 1151 AS B150M-K

5.100ден Без данок: 5.100ден
0

Спецификација Основни карактеристики Сокет 1151 ЦПУ .....

Мемориска картичка 32GB Kingston

1.100ден Без данок: 1.100ден
0

Спецификација Основни карактеристики Формат microSD Капацит.....

МОНИТОР 19" AOC E970SWN

4.220ден Без данок: 4.220ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 18,5'' Формат на екран 16:9 .....

Монитор 24 AOC I2481FXH

9.899ден Без данок: 9.899ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала 23,8" Форма.....

Мрежна камера за видео надзор DLK DCS-2132L

18.900ден Без данок: 18.900ден
0

Спецификација Основни карактеристики Вид на камера фиксна С.....