Производители :

Бизнис понуда и канцелариска опрема

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Принтер MLJ HP M102a

6.600ден Без данок: 6.600ден
0

Спецификација Основни карактеристики Брзина на испис А4 [стр/мин] 22 .....

Принтер MLJ HP M402dne

14.999ден Без данок: 14.999ден
0

Спецификација Основни карактеристики Брзина на испис А4 [стр/мин] 38 .....

Сервер HP MicroServer Gen8 G1610T 1x4GB 3.5" SATA

14.100ден Без данок: 14.100ден
0

Спецификација Основни карактеристики CPU Intel Celeron G1610T Dual-Core.....

Сервер SRV HP ML30 Gen9 E3-1220v5 1x8GB 2x1TB 3.5" SATA

50.700ден Без данок: 50.700ден
0

Спецификација Основни карактеристики CPU Intel Xeon Quad Core E3-1220v5.....

0

Спецификација Основни карактеристики Технологија б.....

Сет од глувче и тастатура LENOVO - Жичен

2.150ден Без данок: 2.150ден
0

Сет од глувче и тастатура LENOVO- Жичен Бренд: LENOVO .....

0

Спецификација Основни карактеристики Техногија бежична RF О.....

Скенер CANON LIDE 120

3.950ден Без данок: 3.950ден
0

Спецификација Основни карактеристики Тип на скенер flatbed .....

Скенер CANON LIDE 220

4.800ден Без данок: 4.800ден
0

Спецификација Основни карактеристики Тип на скенер flatbed .....