Производители :

Бизнис понуда и канцелариска опрема

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Надворешен хард диск WD My Cloud 6 TB

15.000ден Без данок: 15.000ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 6000 Интерфе.....

Надворешно куќиште MSI ZONE 2

750ден Без данок: 750ден
0

Спецификација Основни карактеристики Формат 2,5" Тип фи.....

Принтер CLJ HP M252dw

13.700ден Без данок: 13.700ден
0

Спецификација Основни карактеристики Брзина на испис - Ц/Б [стр/мин] 19.....

Принтер Color LaserJet HP M452dn

16.700ден Без данок: 16.700ден
0

� Основни карактеристики Брзина на испис - Ц/Б [стр/мин] 27 Брзи.....

Принтер Color LaserJet HP M452nw

14.500ден Без данок: 14.500ден
0

Спецификација Основни карактеристики Брзина на испис - Ц/Б [стр/мин] 27.....

Принтер MLJ HP M102a

6.600ден Без данок: 6.600ден
0

Спецификација Основни карактеристики Брзина на испис А4 [стр/мин] 22 .....

Принтер MLJ HP M402dne

14.999ден Без данок: 14.999ден
0

Спецификација Основни карактеристики Брзина на испис А4 [стр/мин] 38 .....

Сервер HP MicroServer Gen8 G1610T 1x4GB 3.5" SATA

14.100ден Без данок: 14.100ден
0

Спецификација Основни карактеристики CPU Intel Celeron G1610T Dual-Core.....

Сервер SRV HP ML30 Gen9 E3-1220v5 1x8GB 2x1TB 3.5" SATA

50.700ден Без данок: 50.700ден
0

Спецификација Основни карактеристики CPU Intel Xeon Quad Core E3-1220v5.....