Производители :

Бизнис понуда и канцелариска опрема

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Лаптоп IdeaPad 320-15IAP Platinum Grey

16.690ден Без данок: 16.690ден
0

�Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz)/ 4GB DDR3/ 1TB 5400rpm/ 15,6" HD TN AG + .....

Лаптоп Lenovo IdeaPad 110-15IBR BLACK, 80T70079RI

15.100ден Без данок: 15.100ден
0

Intel® Celeron® Processor N3060 (2M Cache, up to 2.48 GHz)/ 4GB DDR3/ 500GB 5400rpm/ 15,6″ HD + Came.....

Лаптоп LENOVO 110-15IBR, 80T7009BSC - 15,6''

17.700ден Без данок: 17.700ден
0

Спецификација Основни карактеристики CPU бренд Intel CPU ти.....

Лаптоп Lenovo 310-15ISK,80SMO1YFRI

30.299ден Без данок: 30.299ден
0

I3-6006U / 4G DDR4 / 4G DDR4 2133 onboard / 1TB 9.5/7MM 5400RPM /9.0MM SUPER MULTI(TRAY IN) / N16V-G.....

Лаптоп Lenovo IdeaPad 110-15IBR BLACK, 80T70090RI

13.499ден Без данок: 13.499ден
0

Intel® Celeron® Processor N3060 (2M Cache, up to 2.48 GHz)/ 4GB DDR3/ 500GB 5400rpm/ 15,6″ HD + Came.....

Лаптоп Lenovo IdeaPad 110-15ISK BLACK, 80UD00QPRI

20.999ден Без данок: 20.999ден
0

Intel® Core™ i3-6100U Processor (3M Cache, 2.00 GHz) / 4GB DDR4/ 1TB 5400rpm/ 15,6″ HD + Camera/ DVD.....

Лаптоп Lenovo IdeaPad 110-15ISK BLACK, 80UD00QQRI

21.999ден Без данок: 21.999ден
0

Intel® Core™ i3-6100U Processor (3M Cache, 2.00 GHz) / 4GB DDR4/ 1TB 5400rpm/ 15,6″ HD + Camera/ AMD.....

Лаптоп LENOVO IdeaPad 320-15IAP Platinum Grey

18.990ден Без данок: 18.990ден
0

 Intel® Pentium® Processor N4200 (2M Cache, up to 2.5 GHz)/ 4GB DDR3/ 500GB 5400rpm/ 15,6" HD TN AG .....

Лаптоп LENOVO IdeaPad V110-15IAP Black

16.100ден Без данок: 16.100ден
0

Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz)/ 4GB DDR3/ 500GB 5400rpm/ 15,6" HD TN AG +.....