Производители :

Бизнис понуда и канцелариска опрема

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Ласерски принтер CANON LBP6030B

4.489ден Без данок: 4.489ден
0

Основни карактеристики Брзина на испис А4 [стр/мин] 18 Време на испис на првата страна [с] 7,8.....

Надворешен хард диск WD My Cloud 3TB

11.800ден Без данок: 11.800ден
0

Основни карактеристики Капацитет [ГБ] 3000 Интерфејс LAN Бафер [МБ] 64 Формат 3,5" Број .....

Надворешен хард диск WD My Cloud 4TB

12.200ден Без данок: 12.200ден
0

Основни карактеристики Капацитет [ГБ] 4000 Интерфејс LAN Бафер [МБ] 64 Формат 3,5" Број .....

Надворешен хард-диск WD Elements Portable 2TB

6.300ден Без данок: 6.300ден
0

Капацитет [ГБ] 2000 Интерфејс USB 3.0 Бафер [МБ] 8 Формат 2,5" Број на вртежи [рпм] 5.400 Време на п.....

MSI HUB-04, 2.0 4 портови

399ден Без данок: 399ден
0

Спецификација Основни карактеристики Опис 4 x 2.0 портови, без напојува.....

SSD уред 256GB PM871a Client Edition Bulk

6.000ден Без данок: 6.000ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 256 Величина.....

SSD уред 512GB PM871a Client Edition Bulk

9.800ден Без данок: 9.800ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 512 Величина.....

SSD уред AD 256GB SU800 SATA 3D Nand

5.900ден Без данок: 5.900ден
0

Уред за складирање на флеш меморија, за ултимативен перформанс на вашиот компјутер. � Специфи.....

SSD уред WD Blue 1 TB

21.300ден Без данок: 21.300ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 1 TB Величин.....