Производители :

Бизнис понуда и канцелариска опрема

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Лаптоп Notebook ACER ES1-571-P1CK, NX.GCEEX.058

15.100ден Без данок: 15.100ден
0

Спецификација� Основни карактеристики CPU бренд Intel CPU т.....

Лиценца за сервер HP WINDOWS FOUNDATION 2012 R2

12.568ден Без данок: 12.568ден
0

Опис на артиклот Нова верзија на оперативниот систем Windows Server 2012, наменета за малите прет.....

Лиценца за сервер HP WINDOWS STANDARD 2012 R2

46.139ден Без данок: 46.139ден
0

Опис на артиклот Windows Server Standard Licence 2012 Р2 Хард диск 32 GB, квантитет за лиценцата.....

Матична плоча MBO 1150 AS H81-PLUS

3.700ден Без данок: 3.700ден
0

Спецификација   Socket 1150 CPU Intel Celero.....

Матична плоча MBO 1151 AS B150M-K

5.100ден Без данок: 5.100ден
0

Спецификација Основни карактеристики Сокет 1151 ЦПУ .....

Мемориска картичка 32GB Kingston

1.100ден Без данок: 1.100ден
0

Спецификација Основни карактеристики Формат microSD Капацит.....

МОНИТОР 19" AOC E970SWN

4.110ден Без данок: 4.110ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 18,5'' Формат на екран 16:9 .....

Монитор 24'' AOC I2481FXH

9.899ден Без данок: 9.899ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала 23,8" Форма.....

Мрежна камера за видео надзор DLK DCS-2132L

18.900ден Без данок: 18.900ден
0

Спецификација Основни карактеристики Вид на камера фиксна С.....