Производители :

Бизнис понуда и канцелариска опрема

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

Спецификација Основни карактеристики Маус бежичен RF Сензор.....

CyberPower UT1050E UPS

7.000ден Без данок: 7.000ден
0

Спецификација Основни карактеристики Излезна моќност [W] 630 .....

0

Спецификација Основни карактеристики CPU брeнд Intel CPU тип .....

0

Спецификација Основни карактеристики CPU бранд Intel CPU ти.....

0

Спецификација Основни карактеристики CPU бранд Intel CPU ти.....

Десктоп компјутер Lenovo V520 Tower 10NK004CRI

24.800ден Без данок: 24.800ден
0

  CPU Intel Core i3-7100 Processor (3M Cache.....

0

Спецификација   Основни карактеристики ОS Free DOS CPU брeнд .....

Десктоп компјутер PC LENOVO Y720T-34IKH TW, 90H5002BRI

63.100ден Без данок: 63.100ден
0

Супер брз простор за складирање 128 GB SSD-меморија со што вчитувањето на игрите е најбрзо што .....

Sale Жичен телефон PANASONIC  KX-TS500FXR Quick View

Жичен телефон PANASONIC KX-TS500FXR

1.500ден 899ден Без данок: 899ден
0

Спецификација Основни карактеристики Тип Жичен .....

Sale Кертриџ шише Canon GI490 Cyan Quick View

Кертриџ шише Canon GI490 Cyan

680ден 449ден Без данок: 449ден
0

Спецификација Основни карактеристики Но. Gi490 Тип Ink .....

Sale Лаптоп Lenovo ThinkPad Yoga 260, 20FD001XRI Quick View

Лаптоп Lenovo ThinkPad Yoga 260, 20FD001XRI

74.000ден 69.000ден Без данок: 69.000ден
0

Intel® Core™ i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ 12.5″ FHD IPS AG .....

Лиценца за сервер HP WINDOWS STANDARD 2012 R2

47.300ден Без данок: 47.300ден
0

Опис на артиклот Windows Server Standard Licence 2012 Р2 Хард диск 32 GB, квантитет за лиценцата.....

Мрежна камера за видео надзор DLK DCS-2132L

16.300ден Без данок: 16.300ден
0

Спецификација Основни карактеристики Вид на камера фиксна С.....

0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 1000 Интерфе.....

0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 1000 Интерфе.....

0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 1000 Интерфе.....

0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 1000 Интерфе.....

0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 2 TB Интерфе.....

0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 2 TB Интерфе.....

Sale Надворешно куќиште MSI ZONE 2 Quick View

Надворешно куќиште MSI ZONE 2

750ден 499ден Без данок: 499ден
0

Спецификација Основни карактеристики Формат 2,5" Тип фи.....

Sale Принтер Lexmark MS317DN Quick View

Принтер Lexmark MS317DN

4.500ден 3.799ден Без данок: 3.799ден
0

Овој продукт има гаранција од 12 месеци! Големина на медиум: A4 Брзина на печатење А4: 33ppm .....