Производители :

Брендирани сервери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Лиценца за сервер HP WINDOWS STANDARD 2012 R2

47.300ден Без данок: 47.300ден
0

Опис на артиклот Windows Server Standard Licence 2012 Р2 Хард диск 32 GB, квантитет за лиценцата.....

Сервер SRV HP ML30 Gen9 E3-1220v5 1x8GB 2x1TB 3.5" SATA

50.700ден Без данок: 50.700ден
0

Спецификација Основни карактеристики CPU Intel Xeon Quad Core E3-1220v5.....