Производители :

Апарати за лична нега

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

VIVAX HOME фен за коса HD-1206 F

600ден Без данок: 600ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 1200 преклопна рачка ,2 брзини, закачалка, заштита од прегр.....

VIVAX HOME фен за коса HD-2003ID

999ден Без данок: 999ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 2000 Останато 2 брзини 3 температури дифузер јонизатор зашт.....

Апарат за потшишување SEVERIN 0704

1.499ден Без данок: 1.499ден
0

Операција за мрежа и батерија��� До 45 минути време на работа со батерија��� Нерѓосувачки чели.....

Апарат за потшишување SEVERIN 0707

1.149ден Без данок: 1.149ден
0

Копче за вклучување / исклучување��� Нерѓосувачки челични острици��� 4 додатоци за 3, 6, 9 и 13 мм с.....

0

Технички карактеристики Максимална тежина: 180 кг Калено стакло Индикатор: LCD екран .....

0

Технички карактеристики Максимална тежина: 180 kg Калено стакло Индикатор: LCD екран .....

0

Технички карактеристики Максимална тежина: 180 кг Калено стакло Индикатор: ЛЦД дисплеј .....

Вага за телесна тежина Hyundai OVE 905B

690ден Без данок: 690ден
0

  Основни карактеристики Тип Hyundai OVE 905B Мерливост 150кг Меморија 0 Стакло транспарентно -.....

ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА SEVERIN 7009

999ден Без данок: 999ден
0

Капацитет на мерење 180 кг;    Градирање d=100g;    ЛЦД дисплеј;    Опремена со високо прец.....