Производители :

Ладење и греење

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Греалка калорифер VIVAX HOME FH-2050

799ден Без данок: 799ден
0

Основни карактеристики Вид калорифер Моќност [W] 2000 Останато два степени на сила: 1000/20.....

Калорифер CROWN CFX- 266 BL

749ден Без данок: 749ден
0

Моќност: 2000W 2 степени на затоплување: 1000/2000W Терморегулатор: 1� Заштита од прегревање� Ин.....

Камин Аlfa plam РУСТИКАЛ

24.890ден Без данок: 24.890ден
0

Основни карактеристики Tип Аfa plam Рустикал Моќност��[KW] 11 пречник на димоводен отвор [mm] 120 во.....

Конвекторска греалка Vivax CH-2004

1.399ден Без данок: 1.399ден
0

Моќност 2000 W � Променлив термостат 3 степени на моќ: 750/1250/2000W Заштита од прегревањe.....

0

Основни карактеристики   Функционалности: Memory функција, Anti cool.....

0

Капацитет 7 kw Димензии на рерна во мм в*ш*д 260*330*440 Пречник на димен отвор 120мм Волумен на .....

Шпорет на дрва Alfa plam 46 Delux- Кафен, десен

15.490ден Без данок: 15.490ден
0

Капаците:5КW � � � � Димензии на рерна:185X460X485мм � � � � Пречник на димен отвор:120мм (два отв.....

Шпорет на дрва Alfa Plam A 90 Favorit - Бел, лев

27.790ден Без данок: 27.790ден
0

Kапацитет 8kW Димензии на рерна во мм в/ш/д: 260х460х440; Пречник на димен отвор 120мм; Волумен н.....

Шпорет на дрва Alfa Plam EK 550 Termo - Бел, десен

11.100ден Без данок: 11.100ден
0

Kапацитет:5 Kw � � Димензии на рерна:550x540x195мм � � Пречник на димен отвор:120 мм (два отвори) .....

0

Трајножаречки Шпорет на Дрва; � � Kапацитет 8kW � � Димензии на рерна во мм в*ш*д 260*460*440; � .....

Sale  WiFi модул VIVAX COOL AEVI-AERI Quick View

WiFi модул VIVAX COOL AEVI-AERI

1.600ден 1.200ден Без данок: 1.200ден
0

Компатибилни за сите серии од 2016 и 2017 година Повторно на залиха кон почетокот на месец Февр.....

Sale WiFi модул  VIVAX COOL AEHI-AECI Quick View

WiFi модул VIVAX COOL AEHI-AECI

4.000ден 3.400ден Без данок: 3.400ден
0

Спецификација � Еколошки плин R410A � � Фун.....

0

Основни карактеристики   Капацитет на греење [kW]: 2,93 .....

0

Основни карактеристики   Еколошки плин: R32 Енергетска к.....

0

Основни карактеристики Енергетска класа на греење: A+ Функционалности.....

0

Основни карактеристики   Еколошки плин: R32 Енергетска к.....

0

Основни карактеристики Функционалности: soft start, sleep mode, самодијагностика .....

0

Основни карактеристики SCOP коефициент: 4.0 Енергетска класа на греењ.....

0

Спецификации Еколошки плин: R410A Функционалности: самодијагности.....

0

Спецификации Еколошки плин: R410A Предвидено оптоварување при греење:.....

0

Основни карактеристики Еколошки плин: R410A Енергетска класа на греењ.....