Производители :

Уреди за вградување

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Вградлив фрижидер Gorenje RBI4091AW

14.990ден Без данок: 14.990ден
0

Технички карактеристики Енергетска класа:A+ Димензии (ШxВxД):54 × 87,5 × 54,5 cm Отварање на врат.....

Вградлив фрижидер BOSCH KIIW 38J20

34.000ден Без данок: 34.000ден
0

Вкупна корисна запремина 277л Механичко изедначување на температурата 1 компресор Автоматско отоп.....

Вградлив фрижидер Gorenje RI4181AW

23.200ден Без данок: 23.200ден
0

Дизајн/Боја:Бела Климатска класа:SN, ST, N 1 компресор Вкупен бруто/нето капацитет:327 / 32.....

Вградлива рерна BOSCH HBA 23B150P

22.999ден Без данок: 22.999ден
0

BOSCH HBA23B150R Вградна фурна Инокс ЛЦД Дисплеј Механички команди - Pop in Pop out 7 програми .....

Вградлива рерна GORENJE BO71 ORA-W- Бела

20.990ден Без данок: 20.990ден
0

Енергетска класа: А Боја: Бела Боја на рачката: Алуминиум Материјал на управувачката плоча: Стакл.....

Вградлива рерна GORENJE BO71SY2B

18.190ден Без данок: 18.190ден
0

Рерна Максимална температура на рерната:275 °C Механичко управување Мултифункционална рерна - 65 .....

Вградна рерна GORENJE BO71SY2W

18.590ден Без данок: 18.590ден
0

Максимална температура на рерната:275 °C Механичко управување Мултифункционална рерна - 65 Литри .....

Вградлив фрижидер VOX IKK 3500

20.490ден Без данок: 20.490ден
0

Енергетска класа А + Капацитет 318l Бруто капацитет 228l Нето капацитет 90l Ширина 60 см Висина.....

Вградлива рерна BEKO OIM 22301 X

14.290ден Без данок: 14.290ден
0

Фурна за вградување Мултифункционална Функции: 8 3D готвење Вентилатор LED дисплеј Механички к.....