Производители :

Бела техника

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Mашина за миење садови GORENJE GS 62214 W

19.150ден Без данок: 19.150ден
0

Управување     Сервисна дијагностика     Одложен старт во чекори (2/4/6/8ч) Програми     П.....

0

Капацитет: 7 КГ  Програми:15+1  Тип:Кондензаторска Индикатор за празнење на вода Отварање на вра.....

0

Капацитет: 12 комплети Енергетска класа: A +  Програми: 4:  Температури на перење: 3  Нормален.....

Аспиратор GORENJE DF 6116 Е

5.190ден Без данок: 5.190ден
0

Куќиште: Инокс �� �Сива �� �Вграден кујнски аспиратор �� �Издувно и проточно Управување: Преклоп.....

Аспиратор GORENJE 641Е6 XGW

17.190ден Без данок: 17.190ден
0

Самостоен ѕиден кујнски аспиратор Издувно и проточно Енергетска класа: C Материјал на куќиште/дек.....

Аспиратор Max Art Deco 6 B S

9.590ден Без данок: 9.590ден
0

Мотор: 95W двојно-турбински заштитен хипер мотор; Сензорски команди на стаклена контролна табла; .....

Аспиратор MAX Art Deco 9 S 900

12.999ден Без данок: 12.999ден
0

Мотор: 270W двојно-турбински заштитен хипер мотор;� Сензорски команди на стаклената контролна таб.....

Аспиратор МАX 3062 - Бел

2.990ден Без данок: 2.990ден
0

Мотор: 1 x 90W  Механичка контролна табла со 3 брзини On/ Off пилот сијаличка 1 х 28W лампа Капа.....

Вертикален замрзнувач Gorenje F6181AJ

25.960ден Без данок: 25.960ден
0

Енергетска класа: A + Потрошувачка на енергија -годишно 297 kWh Напон: 220-230V Време за чување.....