Производители :

Бела техника и апарати за домаќинство

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Блендер сецко MAX KL 210

1.190ден Без данок: 1.190ден
0

Моќност: 300W; Сад: 1 литар; Капацитет за сецкање: 300 грама; 2 брзини; Дно кое не се лизга; Но.....

Sale Блендер со додаток за смути и сецкање Severin 9479 Quick View

Блендер со додаток за смути и сецкање Severin 9479

3.490ден 2.990ден Без данок: 2.990ден
0

Моќност: 500W Стаклен сад за блендерање со капацитет од 1л Пластична чаша за блендирање со капацит.....

Бојлер FABBIGO 80L

4.750ден Без данок: 4.750ден
0

Модел: 80 lit fabb Волумен: 80L Kазан: челичен лим-емајлиран Монтажа: Вертикална Греач: 2 kw Те.....

Бојлер GORENJE TEG 10 О Високомонтажен

3.400ден Без данок: 3.400ден
0

Модел: TEG 10 О Тип: Високомонтажен Волумен: 10Л Нето тежина: 4кг Греач:2000 KW Потрошувачка(kW.....

Бојлер GORENJE TEG 10 О Нискомонтажен

3.400ден Без данок: 3.400ден
0

Модел: TEG 10 U Тип: Ниско монтажен Волумен: 10Л Нето тежина: 4кг Греач:2000 KW Потрошувачка(kW.....

Бојлер Gorenje TEG 5 О Високомонтажно

2.990ден Без данок: 2.990ден
0

Модел: TEG 5 О Тип: Високо монтажен Волумен: 5Л Димензии: 390х256х213 Нето тежина: 3,5кг Греач:.....

Бојлер GORENJE TG 50 N

5.999ден Без данок: 5.999ден
0

Модел: TG 50 N Волумен: 50Л Нето тежина: 21кг Греач:2000 KW Потрошувачка(kWh/24h): 1.32 Димензи.....

Бојлер GORENJE TG 80 N 80L

6.320ден Без данок: 6.320ден
0

Модел: TG 80 N Волумен: 80L Нето тежина: 27kg Грејач:2000 KW Потрошувачка(kWh/24h): 1,85 Дименз.....

0

Модел: TGR 50 N Волумен: 50Л Надворешен термостат Нето тежина: 21кг Греjач:2000 KW Потрошувачка.....

Бојлер ДОМ ПАНЧЕВО 80L

10.350ден Без данок: 10.350ден
0

Бојлер дом 80 литри Вертикален Капацитет: 80L Греач 2000W Иноксен казан .....

Бокал за вода Vox WK 1009 A

1.099ден Без данок: 1.099ден
0

Максимален капацитет: 1.7L Минимален капацитет: 0.5L Моќност: 2200 W Скриен грејач Показател на .....

Sale Вага за мерење на телесна тежина ADLER 8157 Quick View

Вага за мерење на телесна тежина ADLER 8157

899ден 729ден Без данок: 729ден
0

Капацитет на мерење 150 кг Градирање d = 100g ЛЦД дисплеј� Подлога направена од 6мм калено сигурн.....

0

Мерен опсег: мин. 0,1 кг, макс. 20 кг Точност: 0,01 кг Бебе платформа 56 x 26 см Hold функција (о.....

Вага за телесна тежина Vox PW 422-05

699ден Без данок: 699ден
0

Капацитет на мерење 150 кг Градирање d=100g Високо прецизни сензори: 4 ЛЦД дисплеј Избор на мерн.....

Вграден фрижидер GORENJE RCI 4180 W

22.990ден Без данок: 22.990ден
0

Енергетска класа: А Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Шарка на вратата: Со лизгач В.....

Вграден фрижидер Vox IKK 3400

20.490ден Без данок: 20.490ден
0

Енергетска класа: A+ Капацитет бруто: фрижидер/замрзнувач 181/75 Капацитет фрижидер нето 181 Капа.....

Вградлив фрижидер VOX IKK 3500

20.490ден Без данок: 20.490ден
0

Енергетска класа А + Капацитет 318l Бруто капацитет 228l Нето капацитет 90l Ширина 60 см Висина.....

Вградлива машина за садови Vox 4641

15.490ден Без данок: 15.490ден
0

Комплетно вградна   Капацитет 10 комплети Енергетска класа А + Енергетска класа за перење А  Ене.....

Вградлива рерна MAX BO 1006

9.890ден Без данок: 9.890ден
0

Енергетска класа: А Програми за готвење: 5 Мултифункционална рерна со вентилациско печење� Иноксн.....

Вградлива рерна MAX BO 1010

9.990ден Без данок: 9.990ден
0

Енергетска класа: А Програми за готвење: 5 Мултифункционална рерна со вентилациско печење Push & .....

Вградлива рерна Max BO 3018 инокс

11.990ден Без данок: 11.990ден
0

Енергетска класа: А Инокс панел Иноксни копчиња: 2 Дигитален визуелен панел Програми за готвење:.....