Производители :

Бела техника и апарати за домаќинство

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
Sale Апарат за правење леб Severin 3990 Quick View

Апарат за правење леб Severin 3990

5.799ден 5.199ден Без данок: 5.199ден
0

Моќност 600 W Капацитет 750-1000г Ладно куќиште Монтажен капак со прозорец за гледање Нелеплив м.....

Аспиратор Max 3062 инокс

3.190ден Без данок: 3.190ден
0

Мотор: 1 x 90W  Механичка контролна табла со 3 брзини  On/ Off пилот сијаличка 1 х 28W лампа Кап.....

Аспиратор MAX 5262 Инокс

3.690ден Без данок: 3.690ден
0

Мотор: 2 x 90W Механичка контролна табла со 3 брзини On/ Off пилот сијаличка 2 х 30W лампи Капац.....

Аспиратор MAX 5262 Црн

3.790ден Без данок: 3.790ден
0

Мотор: 2 x 90W Механичка контролна табла со 3 брзини On/ Off пилот сијаличка 2 х 30W лампи Капац.....

Аспиратор Max 600 Vertical ANG - Црн

12.990ден Без данок: 12.990ден
0

Мотор: 270W двојно-турбински заштитен хипер мотор Механичка контролна табла; On/ Off пилот сијаличк.....

Аспиратор Max Konia K8 инокс

3.990ден Без данок: 3.990ден
0

Мотор: 125W Механичка контролна табла со 3 брзини 2 х 25W халогени лампи Капацитет: 400 m3/h Нив.....

Аспиратор Max Konia K8 црн

3.990ден Без данок: 3.990ден
0

Мотор: 125W Механичка контролна табла со 3 брзини 2 х 25W халогени лампи Капацитет: 400 m3/h Нив.....

Аспиратор MAX Vertigo 9 E Hip ANG

13.590ден Без данок: 13.590ден
0

Мотор: 270W двојно-турбински заштитен хипер мотор; ����Механичка контролна табла со 3 брзини; ��� .....

Аспиратор МАX 3262 - Бел

3.790ден Без данок: 3.790ден
0

Мотор: 2 x 90W� Механичка контролна табла со 3 брзини On / Off пилот сијаличка 1 х 28 W лампа Ка.....

Аспиратор МАX 3262 - Инокс

3.690ден Без данок: 3.690ден
0

Мотор: 2 x 90W  Механичка контролна табла со 3 брзини  On/ Off пилот сијаличка 1 х 28W лампа Кап.....

0

Моќност: 250W Два сада за блендирање Капацитет на секој сад (чаша) поединачно 600мл Чашите се со .....

Sale Блендер Adler AD 4063 Quick View

Блендер Adler AD 4063

2.399ден 2.099ден Без данок: 2.099ден
0

Моќност: 500W Капацитет: 1,5l 2 подесувања за брзина Функција на пулсот Стаклен бокал Функција .....

Sale Блендер GORENJE BN 1000 W Quick View

Блендер GORENJE BN 1000 W

5.100ден 4.400ден Без данок: 4.400ден
0

Приклучна моќ: 1.000 W Број на вртежи (макс. - мин.): 20.000 obr/min Безбедно за миење во машина з.....

Блендер сецко MAX KL 210

1.190ден Без данок: 1.190ден
0

Моќност: 300W; Сад: 1 литар; Капацитет за сецкање: 300 грама; 2 брзини; Дно кое не се лизга; Но.....

Sale Блендер со додаток за смути и сецкање Severin 9479 Quick View

Блендер со додаток за смути и сецкање Severin 9479

3.490ден 2.990ден Без данок: 2.990ден
0

Моќност: 500W Стаклен сад за блендерање со капацитет од 1л Пластична чаша за блендирање со капацит.....

Бојлер Bosch S 010 10L Високомонтажен

3.990ден Без данок: 3.990ден
0

Модел: ES 010-1М Волумен: 10Л Нето тежина: 6,5кг Греач:1500 KW Монтажа: Високо Димензии на бојл.....

Бојлер BOSCH S 080 80L Вертикален

5.990ден Без данок: 5.990ден
0

Модел: ES 080 BASIC Волумен: 80Л Нето тежина: 21.4кг Греач:2000 KW Монтажа: Високо Димензии на .....

Бојлер FABBIGO 80L

4.750ден Без данок: 4.750ден
0

Модел: 80 lit fabb Волумен: 80L Kазан: челичен лим-емајлиран Монтажа: Вертикална Греач: 2 kw Те.....

Бојлер GORENJE TEG 10 О Високомонтажен

3.400ден Без данок: 3.400ден
0

Модел: TEG 10 О Тип: Високомонтажен Волумен: 10Л Нето тежина: 4кг Греач:2000 KW Потрошувачка(kW.....

Бојлер GORENJE TEG 10 О Нискомонтажен

3.400ден Без данок: 3.400ден
0

Модел: TEG 10 U Тип: Ниско монтажен Волумен: 10Л Нето тежина: 4кг Греач:2000 KW Потрошувачка(kW.....

Бојлер Gorenje TEG 5 О Високомонтажно

2.990ден Без данок: 2.990ден
0

Модел: TEG 5 О Тип: Високо монтажен Волумен: 5Л Димензии: 390х256х213 Нето тежина: 3,5кг Греач:.....