Производители :

Бела техника и апарати за домаќинство

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
Sale Ѕидна греалка Vivax WMH-2000L Quick View

Ѕидна греалка Vivax WMH-2000L

3.900ден 2.990ден Без данок: 2.990ден
0

Ѕидна греалка Vivax WMH-2000L моќност 1000/2000 W, 3 степени на моќност, тајмер во опсег  до 7,5 ча.....

Апарат за бричење Adler 93

999ден Без данок: 999ден
0

Самостојни глави за бричење; � � Ултра тенок "microgroove" надворешен филтер; � � Систем за точно .....

0

Тип: Апарат за варење кафе Моќност: 650W Капациет на вода: максимум 270ml Копче за вклучување/ ис.....

Sale Апарат за еспресо Illy Y1.1 Quick View

Апарат за еспресо Illy Y1.1

12.990ден 11.600ден Без данок: 11.600ден
0

Неверојатно едноставен дизајн на еспресо машина со команди на допир. Едноставно вметнете капсула, пр.....

Апарат за еспресо ILLY Y3 Црн

7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Апарат за еспресо ILLY Модел Francis Francis Y3 Користи иновативен систем со ILLY капсули Капацит.....

Апарат за еспресо SEVERIN 5991

5.999ден Без данок: 5.999ден
0

Тип: Апарат за еспресо Моќност: 1250 W Резервоар Авто-притисок за олеснување на функцијата кога е.....

Апарат за кафе Electrolux EEA111

7.790ден Без данок: 7.790ден
0

1250 W; бојлер технологија; 15 бари притисок; избор на топла вода/пареа за подготовка на чај или пен.....

Sale Апарат за кафе Vivax CM-08126F Quick View

Апарат за кафе Vivax CM-08126F

1.490ден 899ден Без данок: 899ден
0

Основни карактеристики   Моќност [W]: 800 Врста на кафе:.....

Апарат за лепење и вакумирање Severin 3604

2.199ден Без данок: 2.199ден
5

Aвтоматска контрола на вакумот, отстранување на воздухот од кесата � � Двоен печат � � Моќност: 15.....

Апарат за мелење кафе Severin 3868

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Тип: Апарат за мелење кафе� Моќност: 140 W Нерѓосувачки нож Кабел на намотување Гаранција 1 годи.....

Апарат за мелење кафе Severin 3874

3.000ден Без данок: 3.000ден
0

Моќност: 100 W Прилагодливо ниво на мелење Диск мелница од нерѓосувачки челик Сад за мелење кафе .....

Апарат за печење Max PM 1800 Multi Baker

2.490ден Без данок: 2.490ден
0

Моќност: 1800w Нелепливи грил плочи лесни за чистење Се отвара 180°C Може да се користи како скар.....

Апарат за потшишување ADLER AD 2813

859ден Без данок: 859ден
0

Можно функционирање со кабел и без кабел. Лизгачки чешел за прецизно прилагодување на должината 7 .....

Sale Апарат за потшишување Adler AD 2825 Quick View

Апарат за потшишување Adler AD 2825

850ден 649ден Без данок: 649ден
0

Моќност: 15W 4 разменливи чешли: 3,6,9 и 12 мм Остри нерѓосувачко сечило 45 mm широко Тивок мотор.....

0

Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик 18 различни должини на шишање Краток чешел: .....

Апарат за правење леб Severin 3990

5.799ден Без данок: 5.799ден
0

Моќност 600 W Капацитет 750-1000г Ладно куќиште Монтажен капак со прозорец за гледање Нелеплив м.....

Аспиратор Max 3062 инокс

3.190ден Без данок: 3.190ден
0

Мотор: 1 x 90W  Механичка контролна табла со 3 брзини  On/ Off пилот сијаличка 1 х 28W лампа Кап.....

Аспиратор MAX 5262 Инокс

3.690ден Без данок: 3.690ден
0

Мотор: 2 x 90W Механичка контролна табла со 3 брзини On/ Off пилот сијаличка 2 х 30W лампи Капац.....

Аспиратор MAX 5262 Црн

3.790ден Без данок: 3.790ден
0

Мотор: 2 x 90W Механичка контролна табла со 3 брзини On/ Off пилот сијаличка 2 х 30W лампи Капац.....

Аспиратор Max 600 Vertical ANG - Црн

12.990ден Без данок: 12.990ден
0

Мотор: 270W двојно-турбински заштитен хипер мотор Механичка контролна табла; On/ Off пилот сијаличк.....

Аспиратор Max Konia K8 инокс

3.990ден Без данок: 3.990ден
0

Мотор: 125W Механичка контролна табла со 3 брзини 2 х 25W халогени лампи Капацитет: 400 m3/h Нив.....