Производители :

Бела техника и апарати за домаќинство

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

Основни карактеристики: � Енергетска класа на ладење: .....

0

Основни карактеристики: � Енергетска класа на ладење: .....

ФИГАРО ADLER AD 2101

840ден Без данок: 840ден
0

Моќност: 30W Фигаро за совршено зацврстување и виткање на коса; Алуминиумско фигаро со керамички с.....

ФРИЖИДЕР ВОКС КС 1100

8.990ден Без данок: 8.990ден
0

Фрижидер со комора Автоматско одмрзнување Енергетска класа: А+ Бруто зафатнина: 92 литри Нето .....

ФРИТЕЗА SEVERIN 2437

2.999ден Без данок: 2.999ден
0

Тип - Фритези 1500 W 2,0 l Топлински изолирано челично куќиште од нерѓосувачки челик нелеплив са.....

0

Спецификација Основни карактеристики Опис MS TBL-06 7.8", црвена sleeve.....