Производители :

Бела техника и апарати за домаќинство

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Фритеза SEVERIN 2408 ФОНДУ

1.599ден Без данок: 1.599ден
0

Топлинско изолирано куќиште Non-stick сад со капацитет од�950 мл 840 W Прилагодување на тер.....

Фритеза SEVERIN 2433

2.899ден Без данок: 2.899ден
0

Тип - Фритези 1800 W 2,5 l Топлински изолирано пластично куќиштеnon-stick сад Длабоко пр.....

Хоризонтален замрзнувач Gorenje FH330W

16.690ден Без данок: 16.690ден
0

ОПИС: -Боја на апаратот:Бела -Врата:Метална рачка на врата Функции/Управување � � Брзо з.....

Хоризонтален замрзнувач Gorenje FH400W

17.199ден Без данок: 17.199ден
0

ОПИС: -Боја на апаратот:Бела -Врата:Метална рачка на врата Функции/Управување � � Брзо з.....

Sale Цедалка ADLER AD 4004 Quick View

Цедалка ADLER AD 4004

870ден 749ден Без данок: 749ден
0

Тип: ЦЕДАЛКА Моќност: 40W; Капацитет: 500ml; Ротирање на лево и десно; Безбедносен капак.....

0

Модел Gorenje машина за миење садови GV61215 Капацитет на полнење од 12 гарнитури Енергетска класа.....

0

Капацитет 12 комплети Енергетска класа А + Енергетска класа за перење А� Енергетска класа за суше.....

0

Капацитет 7 kw Димензии на рерна во мм в*ш*д 260*330*440 Пречник на димен отвор 120мм Волумен на .....

Шпорет на дрва Alfa plam 46 Delux- Кафен, десен

15.490ден Без данок: 15.490ден
0

Капаците:5КW � � � � Димензии на рерна:185X460X485мм � � � � Пречник на димен отвор:120мм (два отв.....

Шпорет на дрва Alfa Plam A 90 Favorit - Бел, лев

27.790ден Без данок: 27.790ден
0

Kапацитет 8kW Димензии на рерна во мм в/ш/д: 260х460х440; Пречник на димен отвор 120мм; Волумен н.....

Шпорет на дрва Alfa Plam EK 550 Termo - Бел, десен

11.100ден Без данок: 11.100ден
0

Kапацитет:5 Kw � � Димензии на рерна:550x540x195мм � � Пречник на димен отвор:120 мм (два отвори) .....

0

Трајножаречки Шпорет на Дрва; � � Kапацитет 8kW � � Димензии на рерна во мм в*ш*д 260*460*440; � .....

Sale  WiFi модул VIVAX COOL AEVI-AERI Quick View

WiFi модул VIVAX COOL AEVI-AERI

1.600ден 1.200ден Без данок: 1.200ден
0

Компатибилни за сите серии од 2016 и 2017 година Повторно на залиха кон почетокот на месец Февр.....

Sale Lescolton апарат за брзо плетење на коса Quick View

Lescolton апарат за брзо плетење на коса

1.200ден 799ден Без данок: 799ден
0

Карактеристики на производот: Апарат за правење плетенки Брзо ја плете вашата коса ЛЕД Дисплеј В.....

Sale Roll Professional турпија за пети Quick View

Roll Professional турпија за пети

900ден 639ден Без данок: 639ден
0

Карактеристики на производот: Удобна ергономска рачка за стабилен зафат Без остри рабови, без сечл.....

Sale Straight Artefakt четка за исправување на коса Quick View

Straight Artefakt четка за исправување на коса

1.499ден 799ден Без данок: 799ден
0

Карактеристики на производот: 3D керамички запци Температура: до 230 °C Должина на кабел: 1.8 m.....

VIVAX HOME Пасатор SB-250SS

999ден Без данок: 999ден
0

VIVAX SB-250SS пасаторот е одлично помагало во сечија кујна, без разлика дали ви треба помош при под.....

VIVAX HOME ТОСТЕР TS-7501 BLS

879ден Без данок: 879ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 750 Остана.....

Sale WiFi модул  VIVAX COOL AEHI-AECI Quick View

WiFi модул VIVAX COOL AEHI-AECI

4.000ден 3.400ден Без данок: 3.400ден
0

Спецификација � Еколошки плин R410A � � Фун.....

0

Основни карактеристики   Капацитет на греење [kW]: 2,93 .....

0

Основни карактеристики   Еколошки плин: R32 Енергетска к.....