Производители :

БЕЛА ТЕХНИКА

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Фен SEVERIN 0140

1.299ден Без данок: 1.299ден
0

Моќност: 1900W2 Температурни подесувања: до 2 брзини Ладен воздушен систем: овозможува да се исправи.....

Фен четка ADLER 2013

1.100ден Без данок: 1.100ден
0

Фигаро-четка Моќност: 550 W; 3 температурни нивоа; 2 четки со различна големина; Кабел к.....

Фен четка ADLER 203

949ден Без данок: 949ден
0

Моќност: 550W; 3 температурни нивоа; 2 четки со различна големина; Кабел кој може да се ротира за.....

Фигаро ADLER 204

799ден Без данок: 799ден
0

Моќност�550 W 3�температурни подесувања 2�четки�во различни големини 360 степени�ротационен каб.....

Фигаро ADLER AD 2107- Розево

799ден Без данок: 799ден
0

Моќност:40W Керамичка облога за поефикасно спроведување на топлина Брзо загревање Пилот сијаличка Ко.....

Фигаро четка SEVERIN 0805

1.799ден Без данок: 1.799ден
0

Моќност 700 W Јонска функција Функција на фен со можност за ладно дување Број на брзини: 2 Број на т.....

Фигаро штипка SEVERIN 0674

899ден Без данок: 899ден
0

Дијаметар: 19мм Брзо загревање on/off копче Индикаторска светилка Ротационен кабел Јамка за закачува.....

Фрижидер ELECTRA 020ELE033 EF6ODM / WH - Mini

5.990ден Без данок: 5.990ден
0

Вкупен капацитет: 45л Капацитет на фрижидерот: 43Л Енергетска класа: А+ Димензии: 47×45×49cm .....

Фрижидер VOX KS 1100

7.490ден Без данок: 7.490ден
0

Фрижидер со комора Автоматско одмрзнување Енергетска класа: А+ Бруто зафатнина: 92 литри Нето зафатн.....

Фритеза SEVERIN 2431

2.999ден Без данок: 2.999ден
0

Тип - Фритези Моќност: 2000 W Капацитет:3l Топлински изолирано челично куќиштеnon-stick сад Кошн.....

Фритеза SEVERIN 2408 ФОНДУ

1.599ден Без данок: 1.599ден
0

Топлинско изолирано куќиште Non-stick сад со капацитет од�950 мл 840 W Прилагодување на термостат.....

Фритеза SEVERIN 2433

2.899ден Без данок: 2.899ден
0

Тип - Фритези 1800 W 2,5 l Топлински изолирано пластично куќиштеnon-stick сад Длабоко пржење со .....

Хоризонтален замрзнувач Gorenje FH330W

16.690ден Без данок: 16.690ден
0

ОПИС: -Боја на апаратот:Бела -Врата:Метална рачка на врата Функции/Управување � � Брзо замрзнува.....

Хоризонтален замрзнувач Gorenje FH400W

17.199ден Без данок: 17.199ден
0

ОПИС: -Боја на апаратот:Бела -Врата:Метална рачка на врата Функции/Управување � � Брзо замрзнува.....

Цедалка ADLER AD 4004

749ден Без данок: 749ден
0

Тип: ЦЕДАЛКА Моќност: 40W; Капацитет: 500ml; Ротирање на лево и десно; Безбедносен капак. .....

0

Модел Gorenje машина за миење садови GV61215 Капацитет на полнење од 12 гарнитури Енергетска класа А.....

0

Капацитет 12 комплети Енергетска класа А + Енергетска класа за перење А� Енергетска класа за сушење .....

EWH-10VRU 50L- Ниско монтажен

3.299ден Без данок: 3.299ден
0

Модел: ES 050 BASIC Волумен: 50Л Нето тежина: 17.7кг Греач:1500 KW Монтажа: Високо Димензии на бојле.....

VIVAX EWH-10VRA 10L | Високомонтажен бојлер

3.299ден Без данок: 3.299ден
0

EWH-10VRA- Високо монтажен Капацитет: 10 литри Моќност на греач: 2000W Полиуретанс.....

VIVAX EWH-50VR 50L

4.399ден Без данок: 4.399ден
0

EWH-50VR- Капацитет: 50 литри Моќност на греач: 2000W Резервоар од емајлиран челик.....

VIVAX EWH-80VR 80L

4.799ден Без данок: 4.799ден
0

EWH-80VR Капацитет: 80 литри Моќност на греач:2000W Резервоар од емајлиран челик .....