Производители :

Бела техника и апарати за домаќинство

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Апарат за правење пена SEVERIN 3590

349ден Без данок: 349ден
0

Тип - АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА-КАФЕ Управување со батерии 2 вклучени батерии (1.5V) Максималн.....

Апарат за пуканки SEVERIN 3751

1.599ден Без данок: 1.599ден
0

Подготвува пуканки со топол воздух за приближно�2,5 мин Моќност: 1200 W� Проѕирен капак со инт.....

Апарат за турско кафе SEVERIN 4805

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Моќност: 650W Капацитет: 4 чаши Стаклен бокал со рачка Резервоар за вода со означени нивоа .....

Апарат за турско кафе SEVERIN 4478

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Моќност: 800W Капацитет: 10 чаши Стаклен бокал со рачка Резервоар за вода со означени нивоа.....

Аспиратор GORENJE DF 6116 Е

5.190ден Без данок: 5.190ден
0

Куќиште: Инокс �� �Сива �� �Вграден кујнски аспиратор �� �Издувно и проточно Управување: Преклоп.....

Аспиратор GORENJE 641Е6 XGW

17.190ден Без данок: 17.190ден
0

Самостоен ѕиден кујнски аспиратор Издувно и проточно Енергетска класа: C Материјал на куќиште/дек.....

Аспиратор Max Art Deco 6 B S

9.590ден Без данок: 9.590ден
0

Мотор: 95W двојно-турбински заштитен хипер мотор; Сензорски команди на стаклена контролна табла; .....

Аспиратор MAX Art Deco 9 S 900

12.999ден Без данок: 12.999ден
0

Мотор: 270W двојно-турбински заштитен хипер мотор;� Сензорски команди на стаклената контролна таб.....

Аспиратор МАX 3062 - Бел

2.990ден Без данок: 2.990ден
0

Мотор: 1 x 90W  Механичка контролна табла со 3 брзини On/ Off пилот сијаличка 1 х 28W лампа Капа.....