Производители :

Бела техника и апарати за домаќинство

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Хартиена ќесичка за подароци

50ден Без данок: 50ден
0

Ќесичка за подароци Хартиена ќесичка достапна во 3 дизајн серии - Ирвас, Снешко и Дедо Мраз Дименз.....

Цедалка за агруми VIVAX HOME CJ-4012

899ден Без данок: 899ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 40 Останат.....

0

Вградна машина за садови Енергетска класа:А+ Капацитет:10 сета 6 програми 3 температури Потрошу.....

Шпорет VOX CHT 6001- Бел

17.490ден Без данок: 17.490ден
0

Енергетска класа: Б; Стакло керамичка плоча; 2 рингли – Ø180 mm� 2 рингли – Ø145 mm� Конвенциона.....