Производители :

БЕЛА ТЕХНИКА

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Фрижидер Vox KS 2800 S

12.990ден Без данок: 12.990ден
0

Тип фрижидер: cамо одмрзнувачки фрижидер Енергетска класа: A Капацитет (бруто/нето): 250l Анти-бакте.....

Фрижидер VOX KS 2800W

11.990ден Без данок: 11.990ден
0

Тип фрижидер: cамо одмрзнувачки фрижидер Енергетска класа: A Капацитет (бруто/нето): 250l Анти-бакте.....

Фрижидер Vox NF 3730 бел

19.990ден Без данок: 19.990ден
0

Енергетска класа: A+ No Frost Капацитет фрижидер нето: 230 Капацитет замрзнувач нето: 94 Aнтибактери.....

Фрижидер Vox NF 465

24.990ден Без данок: 24.990ден
0

Тип фрижидер: NO FROSТ  Енергетска класа: A+ Капацитет: (бруто/нето) 478/432 l Волумен: 335/97 l Ант.....

Фритеза SEVERIN 2437

2.999ден Без данок: 2.999ден
0

Тип - Фритези 1500 W 2,0 l Топлински изолирано челично куќиште од нерѓосувачки челик нелеплив сад Дл.....

Фритеза VIVAX DF-2003SS

2.299ден Без данок: 2.299ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 2000 Капацитет [l] 3 .....

Хоризонтален замрзнувач GORENJE FX 210 W

14.900ден Без данок: 14.900ден
0

ОПИС: Боја на апаратот:Бела Врата:Метална рачка на врата Функции/Управување Брзо замрзнување 1 к.....

Цедалка Bosch MCP 3500

1.590ден Без данок: 1.590ден
0

Моќност: 25W Капаците: 0,8 литри Наменет само за цитрусни плодови Конус за цедење кој се издвојува Т.....

Цедалка Severin 3536

999ден Без данок: 999ден
0

Тип: ЦЕДАЛКА  Моќност: 25W Капаците: 0,75 литри Наменет само за цитрусни плодови 2 Конуса за цедење .....

Цедалка за агруми Adler AD 4003

889ден Без данок: 889ден
0

Моќност 40 W Два различни конуси за цедење Ротација на десната и левата страна Автоматско вклучување.....

Цедалка за агруми VIVAX HOME CJ-4012

899ден Без данок: 899ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 40 Останато капацитет.....

0

Вградна машина за садови Енергетска класа:А+ Капацитет:10 сета 6 програми 3 температури Потрошувачка.....

Шпорет VOX CHT 6001- Бел

17.490ден Без данок: 17.490ден
0

Енергетска класа: Б; Стакло керамичка плоча; 2 рингли – Ø180 mm 2 рингли – Ø145 mm Конвенционална ре.....