Производители :

Бела техника и апарати за домаќинство

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Електричен бокал ADLER AD 1225

1.399ден Без данок: 1.399ден
0

Моќност: 2000W Капацитет: 1.7L, мин. 0.5L Сокриен грејач Голем, светол индикатор за нивото на вод.....

Електричен бокал Electrolux EEWA5230

2.350ден Без данок: 2.350ден
0

2200W, Капацитет на резервоар 1,5 l, ротацијата на садот 360, операција заштита без вода, отворање н.....

Електричен бокал VIVAX HOME WH-120G

999ден Без данок: 999ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќ [В] 0 Капацитет [л.....

Електричен бокал за вода Vox WK 0907 M

749ден Без данок: 749ден
0

Максимален капацитет: 1L Минимален капацитет: 0.5L Моќност: 2000 W Скриен грејач Показател на ни.....

Електричен бокал за вода Vox WK 1205

1.099ден Без данок: 1.099ден
0

Максимален капацитет: 1.7L Минимален капацитет: 0.5L Моќност: 2200 W Скриен грејач Показател на .....

Sale Електричен бокал за вода Vox WK 1207 Quick View

Електричен бокал за вода Vox WK 1207

1.200ден 749ден Без данок: 749ден
0

Максимален капацитет: 1.7L Минимален капацитет: 0.5L Моќност: 2200 W Скриен грејач Показател на .....

Електричен бокал за вода Vox WK 1407

1.149ден Без данок: 1.149ден
0

Максимален капацитет: 1.7L Минимален капацитет: 0.5L Моќност: 2200 W Скриен грејач Показател на .....

Електричен шпорет GORENJE E 6110 WB

14.900ден Без данок: 14.900ден
0

Енергетска класа: А Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал Боја: Бела Боја на рачката: B.....

Електричен шпорет Gorenje E 6121 WD со капак

16.490ден Без данок: 16.490ден
0

Gorenje E 6121 WD • Електричен шпорет со капак • Модел 2017 • Бела боја • Електрични плочи за го.....

Електричен шпорет GORENJE EC 6111 SG

21.900ден Без данок: 21.900ден
0

Енергетска класа: А Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал Боја: Металик сива Боја на ра.....

Електричен шпорет GORENJE EC 6111 WG

20.900ден Без данок: 20.900ден
0

Енергетска класа: А Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал Боја: Бела Боја на рачката: B.....

Електричен шпорет Vox CHT 6001 IX

19.990ден Без данок: 19.990ден
0

Енергетска класа: Б; Стакло керамичка плоча; 2 рингли – Ø180 mm  2 рингли – Ø145 mm  Конвенциона.....

Електричен шпорет VOX CHT 6005 INOX

17.990ден Без данок: 17.990ден
0

Енергетска класа А Тип на рерна конвекциска Капацитет на рерна 61 l Број на рингли 4 (2xØ180+2xØ1.....

Електричен шпорет VOX EHB 504

10.490ден Без данок: 10.490ден
0

Енергетска класа B Тип на рерна конвекциска  Капацитет на рерна 53 l Број на рингли 3 стандардни .....

Електрична скара Severin 9320

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Моќност:2300W Високо квалитетно пластично куќиште Монтажна жичана скара и грејач за полесно чист.....

Електрична скара VIVAX HOME EG-2550BS

3.200ден Без данок: 3.200ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 2200 Дим.....

Електрична скара Vox KG 161

2.099ден Без данок: 2.099ден
0

Моќност: 1630W Капацитет 1L Стаклен сад  Скриени грејач од нерѓосувачки челик Складирање за кабе.....

0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 1000 Капац.....

0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 1000 Капац.....

Електрично решо - единечно SEVERIN 1092

1.990ден Без данок: 1.990ден
0

Тип - ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО Моќност: 1500W Голема рингла: 18,5 cm Ø , 1500 W� Греење елементи: 150mm-10.....

Електрично решо Severin 1091

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Тип - ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО Моќност: 1500W Голема рингла: 18,5 cm Ø , 1500 W  Греење елементи: 150mm-10.....