Производители :

Бела техника и апарати за домаќинство

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Вградна плоча Vox PKE645D17E

14.990ден Без данок: 14.990ден
0

Бош готвење PKE 645D17E  Удобност:TouchSelect  Pестарт функција  Дигитален дисплеј TopControl  Г.....

Вградна рерна Bosch HBA 43T350

25.999ден Без данок: 25.999ден
0

Фурна за вградување Мултифункционална Енергетска класа:А Капацитет на фурната:62L 7 функции LCD.....

Вградна рерна Bosch HBA74R252E

33.990ден Без данок: 33.990ден
0

Фурна за вградување Капацитет на фурната: 57L Енергетска класа А Мултифункционална LCD дисплеј .....

Вградна рерна Bosch HBN531W1F бела / црна

22.990ден Без данок: 22.990ден
0

Бош вградена фурна HBN 531W1F  Независни вграден во рерна  Потрошувачка на енергија: A-20% (0,79 k.....

Вградна рерна Vox EBB 2121

11.990ден Без данок: 11.990ден
0

Капацитет:58Л Ширина 60 см Светлото во рерната Горен грејач 1200 W Долен грејач 1100 W Двоен гр.....

Вентилатор Vivax Home FS-41M

5.499ден Без данок: 5.499ден
0

VIVAX  FS-41M  стоечкиот вентилатор, нуди специјални опции со моќност од 100 W.  Дијаметар на глават.....

Вентилатор VIVAX FS-41T

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

VIVAX FS-41T вентилаторот разладува и опушта со три различни брзини на дување, а неговата бела боја .....

Вентилатор VIVAX FS-41TB

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

VIVAX FS-41TB стоечкиот вентилатор разладува со четири различни брзини на дување. Овој вентилатор со.....

Вентилатор VIVAX FT-31T

1.099ден Без данок: 1.099ден
0

VIVAX FT-31T  вентилаторот разладува и опушта со три различни брзини на дување.Овој уред е практичен.....

Sale Вентилатор Vivax TF-61 Quick View

Вентилатор Vivax TF-61

2.500ден 1.899ден Без данок: 1.899ден
0

Исклучително практичниот и лесен Vivax самостоен вентилатор TF-61 лади и освежува со три различни бр.....

Вертикален замрзнувач GORENJE F 6245 W

19.299ден Без данок: 19.299ден
0

Функции/Управување Аналоген термометар Брзо замрзнување 1 компресор Регулација на температура .....

0

Вертикален замрзнувач Енергетска класа: А+ Нето зафатнина 62 литири Проѕирни фиоки:3 Фиока за бр.....

0

Енергетска класа A+ Капацитет (бруто/нето); 210/182 l Капацитет нето: 182 l Анти-бактериска зашти.....

Даска за пеглање Blist Standard

990ден Без данок: 990ден
0

Даска за пелање Даска: дрвена Димензии на даската во сантиметри: 115х34 Метални ногарки Боја: Ра.....

Даска за пеглање Blist Teflon

1.099ден Без данок: 1.099ден
0

Даска за пеглање Blist� Површина за пеглање изработена од тефлонски материјал� Метални ногарики� .....

Електричен бокал ADLER AD 08

859ден Без данок: 859ден
0

Тип - ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ Капацитет: 1,0 L; Моќност: 850W; Скриен грејач; Филтер; Автоматски пре.....

Sale Електричен бокал ADLER AD 1207 Quick View

Електричен бокал ADLER AD 1207

1.049ден 949ден Без данок: 949ден
0

СПЕЦИФИКАЦИЈА Тип - ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ Максимален капацитет: 1.5L; Минимален капацитет: 0.5 L; М.....

Електричен бокал ADLER AD 1216

1.159ден Без данок: 1.159ден
0

Тип - ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ Максималне капацитет: 1.7L; Минмален капацитет: 0.5 L; Моќност: 2000 W; С.....

Електричен бокал ADLER AD 1224

1.400ден Без данок: 1.400ден
0

Максимален капацитет: 1,5L Минимален капацитет: 0.5L Моќност: 2000 W Скриен грејач Показател на .....

Електричен бокал ADLER AD 1225

1.399ден Без данок: 1.399ден
0

Моќност: 2000W Капацитет: 1.7L, мин. 0.5L Сокриен грејач Голем, светол индикатор за нивото на вод.....

Електричен бокал Electrolux EEWA5230

2.350ден Без данок: 2.350ден
0

2200W, Капацитет на резервоар 1,5 l, ротацијата на садот 360, операција заштита без вода, отворање н.....