Производители :

Бела техника и апарати за домаќинство

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Mашина за миење садови GORENJE GS 62214 W

19.150ден Без данок: 19.150ден
0

Управување     Сервисна дијагностика     Одложен старт во чекори (2/4/6/8ч) Програми     П.....

Машина за мелење месо TEFAL NE 205138

4.099ден Без данок: 4.099ден
0

Машина за мелење месо  Моќност :1400W  Минимална јачина на моторот 600W  Капацитет до 1.7кг во ми.....

0

Капацитет: 7 КГ  Програми:15+1  Тип:Кондензаторска Индикатор за празнење на вода Отварање на вра.....

0

Капацитет: 12 комплети Енергетска класа: A +  Програми: 4:  Температури на перење: 3  Нормален.....

PANASONIC пегла за коса EH-HW11-K825

3.000ден Без данок: 3.000ден
0

Мултифункционална пегла за коса Фото-керамичка подлога Погодна за исправување на коса и локни .....

VIVAX HOME апарат за филтер кафе CM-08125 F

991ден Без данок: 991ден
0

Основни карактеристики Моќност [В] 800 Вид на кафе филтер Боја црна Останати карактерист.....

Sale VIVAX HOME блендер BL-351 Quick View

VIVAX HOME блендер BL-351

1.599ден 1.349ден Без данок: 1.349ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 350 капацитет: 1.5 lit, 2 брзини, лесно чистење .....

VIVAX HOME радијатор OH-92004

2.700ден Без данок: 2.700ден
0

Основни карактеристики Вид маслен радијатор Моќност [В] 2000 Број на ребра 9 Останато заштита од пре.....

Sale VIVAX HOME сецко MC-2501 Quick View

VIVAX HOME сецко MC-2501

959ден 829ден Без данок: 829ден
0

Основни карактеристики Моќност [В] 250 Останато капацитет 0,8l; нож од нерѓосувачки челик .....