Производители :

Таблети

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Таблет LENOVO 8'' Tab 4 8 ТB4-8504X Black

10.850ден Без данок: 10.850ден
0

Процесор Qualcomm®1.4 GHz Cortex-A53 Оперативен систем Android™Nouga.....

Таблет LENOVO 10'' Tab 4 10 TB4-X304F Black

10.750ден Без данок: 10.750ден
0

Процесор Qualcomm®1.40GHz ARM Оперативен систем Android™Nougat 7.1 .....

Таблет LENOVO 10'' Tab 4 10 TB4-X304L Black

13.300ден Без данок: 13.300ден
0

Процесор Qualcomm®� Snapdragon 425 1.4 Ghz Оперативен систем And.....

Таблет Vivax 10'' TPC- 101 3G

6.999ден Без данок: 6.999ден
0

Основни карактеристики: Дијагонала на екран ["]: 10,1 Тип на екран: IPS/PLS Резолуција на екран: .....

Таблет VIVAX TPC-100 3G

7.599ден Без данок: 7.599ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала на екран ["] 10,1 .....

Таблет VIVAX TPC-701 3G

3.254ден Без данок: 3.254ден
0

Основни карактеристики Дијагонала заслона ["] 7 Тип на екран IPS/.....

Таблет VIVAX TPC-703 3G - 7''

4.699ден Без данок: 4.699ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала на екран ["] 7 .....