Производители :

Мемориски картички

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Mемориска картица-Transcend 8 GB

430ден Без данок: 430ден
0

� Идеални за надградба на вашиот дигитален� фотоапарат или уред што подржува SD/SDHC� Card; 8 GB SD�.....

Sale Mемориска картичка SD MICRO 16GB HC Class 4 + 1ad TS Quick View

Mемориска картичка SD MICRO 16GB HC Class 4 + 1ad TS

680ден 589ден Без данок: 589ден
0

Основни карактеристики Формат micro SDHC Капацитет [МБ] 16 GB � .....

Мемориска картичка 32GB Kingston

1.250ден Без данок: 1.250ден
0

Спецификација Основни карактеристики Формат microSD Капацит.....