Производители :

Таблети

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

VIVAX таблет TPC-101003G Windows + Тастатура

12.900ден Без данок: 12.900ден
0

Основни карактеристики Дијагонала на екранот [inch] 10,1 Тип на екранот IPS/PLS Резолуција .....

Таблет Allview AX4 Nano

7.490ден Без данок: 7.490ден
0

 Мрежа 2G: 900/1800/1900 MHz; 3G: UMTS 900/ 2100 MHz HSPA+ Дата на промоција January  2014 Статус До.....

Таблет VIVAX TPC-8150

6.400ден Без данок: 6.400ден
0

� Бренд VIVAX Тип на производ Таблет компјутер Големина на екранот .....

0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала на екран ["] 8,9 .....

Таблет ACER Iconia Tab W1 810

7.990ден Без данок: 7.990ден
0

Acer Iconia B1-810 Black 16GB WiFi Tablet Екран:8.0`` Active Matrix TFT Color LCD WXGA LED Multi-.....

Таблет HP XP PC Pro 10 33735F WIN PRO 10

10.980ден Без данок: 10.980ден
0

Процесор: Intel® Atom Z3735G 1.83 GHz. Дисплеј: 8" 1280 x 800 pixels  Рам: 2GB RAM Меморија: 8GB .....

Таблет LENOVO Tab 3 7 (TB3-710F)

5.150ден Без данок: 5.150ден
0

Дијагонала 7" Капацитет 16 GB Тип Tаблет Резолуција на монитор 10.....

Таблет PC LENOVO Idea Tab 2 A7 - 30 D

6.390ден Без данок: 6.390ден
0

Технологија GSM / HSPA Димензии 191 x 105 x 8.9 mm (7.52 x 4.13 x 0.35 in) Тежина 269 g (9.49.....

Таблет Vivax 10'' TPC- 101 3G

6.999ден Без данок: 6.999ден
0

Основни карактеристики: Дијагонала на екран ["]: 10,1 Тип на екран: IPS/PLS Резолуција на екран: .....